Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek a kislányomnak a...

Mit vegyek a kislányomnak a szülinapjára? 1 éves lesz

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 12:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Már nagyon sok játékja van és nem is nagyon érdekli
2018. jan. 27. 13:02
 2/18 anonim válasza:
30%
1 éves? Minek kell neki bármit is venni? Ugyanaz a nap neki, mint a többi. Esetleg vmi torta, hogy érezze, hogy különleges nap. Családot hívjátok össze, és ünnepeljétek meg. De felesleges egy újabb játékot venni, mert születésnapja van.
2018. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor elég a torta?
2018. jan. 27. 13:39
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Jön a tavasz és a jó idő, jól jöhet egy kismotor vagy smart trike. Lego duplo, mesekönyv pedig otthonra.

És persze elengedhetetlen a torta.

2018. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Jatek sator, furdo jatek, baby-taxi, mega blocks epitokocka, vastag lapos könyv, ilyesmik. Egy elég, meg ugysem érti a szulinapokat.
2018. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam az első szülinapján is nagyon örült az ajándékoknak. Jó volt látni azt a csodálkozó tekintetet. Bontogatta a dobozokat, jujjgatott közben, nagyon aranyos volt.

Mi lego duplot vettünk neki meg egy műanyag házikót.

Kislányoknak ezeket hallottam az ismerősöktől, hogy vettek: porszívó, vasaló, műanyag zöldség-gyümölcs készlet, kis konyhaszekrény.

2018. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az én lányom is nemrég volt 1 éves. Kapott hintalovat, bébi taxit, tanuló asztalt. Karácsonyra kismotort, mega bloks készleteket, kemény lapos könyveket, labdát, tanuló kutyust, beat boot, játék babát.

Nagy sláger még a labda bedobó, tanuló szék, kis állatfigurák.

Nekünk könnyű dolgunk van, mert mindennel játszik. De a legnagyobb kedvencek a könyvek, főleg az állatosak. Abból soha nem elég.

Illetve most nagyon rákapott a kismotorozásra, a házban is nyomja ezerrel, meg már az udvaron is.

Remélem tudtam segíteni. 😊

2018. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Lego is van neki, epítőkockak is vannak. Mesekönyvek is vannak de nem érdekli egyiksem

Talan majd ruhát veszek neki

2018. jan. 27. 15:20
 9/18 anonim ***** válasza:
Esetleg valami program? Játszóházba elvinnétek mondjuk :)
2018. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De a ruha is jó, főleg ha olyan mintás amit szeret, az én kisfiam odavan a dínókért és a dínós ruháknak nagyon örül!
2018. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!