Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen melegben már lehet csak...

Ilyen melegben már lehet csak rövidgatyóban és szoknyában, harisnya nélkül a 2,5 éves kislány? Kell még zokni a szandihoz? És hogyan véditek, bekenitek naptejjel, ha kint játszik és éri a nap is délelőtt vagy késő délután?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

17 hónapos fiammal ma voltunk kinn délelőtt és annyira meleg van, hogy Ő egy ujjatlan napozót kapott, kis zoknit adtam rá de csak azért mert nem viseli el a szandált zokni nélkül.

szerintem nyugodtan legyen harisnya nélkül.

és igen mielőtt kimentünk volna be kentem napvédővel.

2010. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


2 éves kislányom ma egy szál pólóban és rövidnadrágban volt lent délelőtt a játszótéren. Zoknit már nem adtam rá, mert nagyon hamar lesz pöttyös a melegtől. Nagyon jól érezte magát. Persze induláskor bekentem 50-es faktorú naptejjel.

2010. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj! Nálunk most 32 fok van! Bőven elég egy napozó vagy póló rövid nadrággal, szoknyával! A gyerekeknek se jó, ha túl vannak öltöztetve. Amikor neked meleged van, neki is! Az a bizonyos+ egy réteg az újszülöttekre vonatkozik! amikor már sokat mozog, sőt szaladgál, elég ugyanannyi ruha, mint neked! Az én kislányom 21 hónapos, tegnap és ma is csak egy body van rajta... tegnap már fürdött is a kismedencében. Persze a naptej és a sapka már kell!
2010. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igaz fiam van, de rövidnaci, póló, baskettball sapka, szandi, ahhoz adok zoknit, mert új, nehogy feltörje a lábát. és 50-es naptej:)
2010. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez komoly kérdés? a lányomon februárban volt utoljára harisnya.
2010. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én kétévesem egy bugyiban, pólóban és szandiban volt, zokni nélkül. Árnyékban.
2010. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Te jó ég!!!! Még szép hogy harisnya nélkül vidd ki, az én fiam egy kis gatyában volt ma kinnt. Az a lényeg, hogy kalap legyen rajta a nap ellen. Ilyen melegben még egy pár hetes csecsemőt is napozóban visznek, nem hogy egy 2,5 éves nagylányt!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen elég a rövidnaci, szoknya harisnya nélkül. Ugyanúgy öltöztesd, mint amiben Te jól érzed magad. Én csak azért adok zoknit a szandálhoz, hogy ne rugja le a lábujjait. Én ma sem (és a héten egyáltalán nem) vittem le a nagy melegben, reggel 8-kor voltunk lenn játszótéren és 5 óra után megyünk le ismét. Naptej feltétlenül kell és vékony nyári sapi is. A lányomnak olyan van (tudom ajánlani nagyon), mint egy baseball sapi, tehát van siltje, hátul meg tarkóvédős.

Most már csak azt nem értem, miért kell "leordítani" a kérdezőt, mert megkérdezte....????

2 éves kislány anyukája.

2010. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt hittem vicc ez a kérdés, de ezek szerint komoly. 15 hós lányom ma egy szál bodyban volt. Se zokni, se semmi. Fején kalap, testén 50 faktoros krém.

Annyira sajnálom az agyonöltöztetett gyerekekeket, rossz rájuk nézni sokszor. :(

2010. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szántam, csak olyan hidegek voltak eddig és jött a hirtelen meleg. Bent a lakásban még csak 20 fok van, ezért kérdeztem, mert így öltözködnünk kell, ha ki megyünk, mert bent megfázna ilyen lazán öltözve. Persze nem öltöztetem túl, kis szoknyában volt, meg polóban reggel is, csak akkor még adtam rá egy harisnyát is, majd délután már nem. Köszi a válaszokat. Azt hittem csak én akarom ilyen lazán öltöztetni, mert más gyerkőcöt még melegítőben láttam ma. Ezért kérdeztem csak meg, mert én már rövidbe öltöztetném.
2010. jún. 7. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!