Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónapos kislányom újra...

16 hónapos kislányom újra felkel éjjel tápszert inni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2 hónapos korától átaludta már az éjszakát, nem kelt fel enni. Kb. egy hete csinálja, hogy kétszer is felkel, vízzel kínálom és próbálom visszaaltatni, de amíg nem kap tejitalt, nem hajlandó visszaaludni. Napközben ötször eszik, már nagyjából mindent. Este a vacsorája után kap 240 ml tápit is. Rossz szokás lenne, hogy fölkel éjjel? Volt hasonló tapasztalatotok?
2018. febr. 9. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Éhes?!
2018. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet szomjas.
2018. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kisfiam addig csinálta ezt, amíg este a vacsora után kapott még pluszba tápszert. Amikor kisérleteztem és nem adtam neki, akkor pedig simán aludt reggelig.
2018. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem akkor csinálta ezt, mikor a foga bújt, az nem lehet? a víz hideg, a tápszer meleg, lehet a meleg esett jól. Langyos teát próbáld esetleg, ha azt elfogadja, akkor valószínűleg csak a meleg kell neki
2018. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!