Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt esetleg olyan, aki...

Van itt esetleg olyan, aki azt tapasztalta, hogy amikor összeköltöztette a gyerekeit egy szobába, javult az alvás, mert esetleg hallották egymás szuszogását?

Figyelt kérdés
Kisfiam jó alvó volt viszonylag, most 2,5 éves. Viszont pár hónapja elromlott az alvása. Többször felkel, átjön hozzánk, viszont nem tud köztünk aludni. Nem sír, szerintünk félhet esetleg, hogy egyedül van, pedig születése óta külön alszik tőlünk. Nem is volt ezzel soha gond. Van éjjeli fény mégis. Hamarosan születik a tesója, majd idővel összeraknám őket egy szobába, csak hallottam olyat, hogy volt ahol ez sokat javított az addigi mászkáláson, mivel nem volt többet egyedül, megnyugtatta a tesó szuszogása.

2018. febr. 12. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem nyugtatott meg. Sot neha nyomaszto is volt h o is alszik csak en vagyok ebren.

Ugyanugy fogtam magam es felkeltem h atmenjek a szuleimhez.

2018. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
A kicsi valószínűleg nem csak szuszogni fog, úgyhogy kétesélyes. Lehet, hogy ha félelem van a háttérben, visszaaltatáshoz beválik, ugyanakkor a kicsi sírása, szoptatása, átpelenkázása, felébresztheti - még ha meg is szokja később, hogy neki a babával nincs tennivalója és max. fordul kettőt, az első időkben lehet, hogy ő is kialvatlanabb lesz.
2018. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk bejött, de más okból. Elején ő velünk aludt, majd lett kistesó, és még úgy voltunk négyesben másfél évet, majd ő kapott szobát, és visszajárt. Odaköltöztettük a tesót is, onnantól nem jött át egyik sem, tényleg csak egymásnak hiányoztak, évek óta nyugalom van minden éjszaka.
2018. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Nalunk nagyon bejott. Imadnak egyutt aludni.
2018. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás. Akkor is át fog menni hozzád ha a tesóval egy szobában lesz. Téged akar érezni hogy mellette vagy.

Nálunk hamarosan külön szobában lesznek, már ők is és én is nagyon várom. Rettentően zavarják egymást éjszaka (egy év van köztük, a pici hangosan alszik,horkol,fortyog). A nagy folyamatosan átmászkál részben emiatt, de inkább anyahiánya van. A pici születése óta végigalussza az éjszakát, ő ilyen típusú.

2018. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!