Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ágyneműje van a 1,5-2...

Milyen ágyneműje van a 1,5-2 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a miénk babatakaró. Vékonyka a párnája is egy kis puha lapocska. (bocsi, nem vagyok tisztában a megnevezésével, de biztos tudjátok mire gondolok). Szerintetek ezt már le lehet cserélni kicsi, vastagabb paplanra és hagyományos kispárnára?

2018. jan. 16. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Fiamnak 90x140-es paplanja és ugyanekkora dunyhája is van. Párnát is kapott, de az nem kell neki.

1,5 éves korában cseréltük a rácsos ágyat leesésgátlósra, akkor kapta ezt a méretű ágyneműt. Most 4,5 éves, még elég neki.

2018. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem 2 évesen már a bormál, felnőtt méretű ágyneműje volt.

Talán akkoriban váltottunk. előtte pedig az "ovis" méret, vagy mi, 100*140es takaró és normál kispárna (40*50 talán? nem tudom mekkora)

2018. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mi gyerkőcünk jövő hónapban lesz másfél éves. Kisgyrmekeknek készült paplanja van, de párnája nincsen, csak egy textilpelus van a buksija alatt. Úgy tudom, hogy az a jobb, ha minél tovább laposan fekszik, alszik, így párnát ezért nem adtam neki, de ha velünk van a nagyágyban ott szereti gyömöszölni a mi párnánkat.
2018. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt 2,5 éves, de nem használ még paplant, párnát. Vettünk egy szettet pár hónapja, ovis méretet, de csak dísznek van. A paplan neki vastag 20 fokban, vékony babatakaróval vagy polár kezeslábasban alszik.
2018. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam decemberben múlt másfél éves. Karácsonyra kapott új ágyneműt. Ebben van egy 100*135- ös takaró és egy 40*60- as párna. Egyik fele puha minky anyag, a másik fele pedig mintás.
2018. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ovis szettje van a 2,5 éves lányomnak egy bő fél éve, de a párnát mindig félredobja,a takarót meg lerúgja, és a wellsoft takaróját kéri (az 100x150-es azt hiszem).
2018. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a 1,5 évesemnek hálózsákja van. mivel 3-4 éves korukig kitakaróznak, szerintem az a legjobb.

de a nagyobbik lányom nem szerette, neki nagyjából 2 évesen vettünk egy felnőtt méretű ágyat (a kistesó miatt ki lett rakva a rácsosból és gondoltam akkor már ne sz.rakodjunk a junior ággyal, és abba rendes nagy felnőtt téli paplant tettünk. nem tudom hogy de abból is kibontja magát.

a most 1,5 évesem tehát hálózsákban alszik párna nélkül

2018. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamon is van tipegős hálózsák, arra az esetre, ha kitakarózna. 5- ös voltam.
2018. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 evesen kezdtek ovis meretu takarot (100x135) hasznalni lapos parnaval (30x50). Elotte csak halozsak, parna nelkul.
2018. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor megszülettek a gyerekeim teljesen értelmetlennek találtam rendes párnát és takarót venni, inkább polár plédeket és babysoft anyagú takarókat vettem (varrtam). Párnát kb 2 évesen kaptak először, pici laposat.

Ősszel amikor a kicsi 3 éves lett akkor kapott rendes ágyat a babaágy után, csináltam mindkettőnek (a nagy 4.5 éves volt akkor) szivacspárnát, nagyobbat de még mindig kisebb mint a hagyományos felnőtt párna és vettem gyerekméretű paplant. Szeretik de a babysofttal is takaróznak még.

2018. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!