Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért lett rikítós kék szeme...

Miért lett rikítós kék szeme a kislányomnak, amikor nekem fekete, férjemnek barnás-zöld?

Figyelt kérdés
Apósomnak volt csak ilyen, tehát a papájának, meg a dédiknek, de ennyi generációt nem ugrik gondolom az öröklődés... Lombikbaba volt amúgy és már két éves. Férjem orrát örökölte, de amúgy egyikünkre sem hasonlít.
2018. febr. 20. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

Nekem zold, ferjeme zold. Fiunke egkek :)

Anyukam es hugom szeme is kek. Orokolheto nagyszuloi agon.

2018. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Párom egy az egyben úgy néz ki, mint a nagyapja. (Magas, fehér bőrű, vörös hajú, zöld szemű.) A családban senki más nem néz ki így. Én is tiszta nagymamám vagyok. Simán örökölhet a nagyszülőtől is bármit vagy még régebbi felmenőtől.
2018. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
2018. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
A zöld ugyanaz az allél, mint a kék, tök független tulajdonság a több-kevesebb zöldes árnyalat.
2018. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tesóm kisfia tiszta apukánk, két baba kori képen össze lehet őket keverni, tehát simán örökölhet egy kisgyerek a nagyszüleitől.
2018. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%

Akkor lenne aggódnivalód, ha a lányod szeme barna lenne, a szüleié meg mind kék. (az ilyesmi csak az apjának fel ne tűnjön!) A barna a domináns, és ha a szülőké nem az, akkor a gyereké gyanús (ha a postásé barna volt pl.)

(A majmoké barna. Az emberiségé a távoli jövőben, ahogy távolodunk a majmoktól (én Darwinban hiszek), mind kék lesz, mert a barna hordozza a kéket, de fordítva nem. Hol kezdődött??? Kutyáknak láttam kék szemet, szánhúzóknak...gyanús, nagyon gyanús. Micsoda egy erkölcsi fertő!)

Amúgy, ha rákeresel, kimerítő magyarázatot találsz.

2018. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!