Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajanlanatok nekem olyan...

Ajanlanatok nekem olyan kevereket ami savat csinal a gyereknek? Ettol jobb etvagya lesz.

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jobb étvágyat szeretnél ne nassoljatok főétkezések között és egyetek gyümölcsöt
2010. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Par hete irta valaki, hogy irt fel neki a doki, de nem talalom a krdest.
2010. jún. 8. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen termeket ismerek, amiben emeszto enzimek vannak, talan ezt emlitette egy anyuka, a Sanzyme szirup, de nem hinnem hogy ez etvagyat csinalna, inkabb multivitan szirup, vas, B viamin komplex, Beres csepp.
2010. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdeklene, hogy mitől tudnám a kisfiam étvágyát növelni. Mindenféle multivitamint kipróbáltunk, de egyik sem hozta meg az étvágyát. Nem nasizik, még tízórait sem kap, és még sem éhes soha. Sokszor ebéd nélkül fekszik le, pár falat reggelivel a pocijában. És uzsira is csak gyümölcsöt kap, azt legalább megeszi más nem kell neki. Így van, hogy vacsira megéhezik, de van hogy akkor is alig eszik. Szóval valami jó ötlet nekem is kellene.
2010. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!