Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet jatszani egy 17-18...

Mit lehet jatszani egy 17-18 hossal?

Figyelt kérdés

Nagy bajban vagyok, mert a kergetozesen kivul egyszeruen nem hajlando mast jatszani.(17 hos, nem beszel meg) Barmit mutatok neki, feszitve hatradobja magat. Nem ertem miert csinalja. Pedig amugy okos, ertelmes gyerek, egyszerubb utasitasokat es kb 200 szot biztosan ismer (megmutatja a berendezesi targyakat, elelmiszereket, jatekokat, testreszeit ha kerdezem).

Odavag mindenfele "logikai" jatekot pl formabedobo, epitokocka. Ha valami szereplos jatekot mutatok neki, pl etessuk meg a plusscicat, agyazzunk meg a babanak, mergesen ordit a hisztizik.

A szabadban elvan, de ilyen idoben nem tudunk kint lenni sokat.

Amugy jol alszik es eszik, kulso szemmel nezve egy angyal. Es hozzateszem, a nagymamanal nem hisztizik ennyit...


2018. febr. 21. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lego Duplo, babozas, gyurma, zsirkreta.
2018. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rajzolassal nehany percog elvan, de az nem jatek, marmint azt o csinalja nem egyutt (ha egyutt csinaljuk ugyanugy jon a hiszti- odaadja a ceruzat nekem h rajzoljak valamit, de ha rajzolok elkezd hisztozni)

Gyurmat azon lendulettel megenné ahogy a kezebe adom, lego nem erdekli.

2018. febr. 21. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Konyvek? Tologatos jatek? Hinta?
2018. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hogy ezt miért csinálja, azt nem tudom, mármint hogy eldobja magát, valahogy csak a dackorszakkal tudom összekötni - mit csinál ilyenkor? sír? Vagy jön megy sajtkukac? Vagy mégis mihez van akkor kedve, mit szeretne?

Az enyém is van hogy nem akar játszani (17 hós) de olyankor egyértelműen mutat az ajtóra hogy kimenne, vaygy a kajára hogy enne, vagy megy az ágyba vagy mittudomén.


Egyékbént az enyém rajong a gyurmáért és a könyvekért, a kedvence ha az ölembe ül és olvasok neki. De gyakorlatilag bármire nyitott ha mellé ülök, legyen az lego, formabedobó, fa játékok vagy csak szerepjáték a plüssökkel (bábozok neki). Babázik is autózik is, igaz második gyerek, van kitről tanulnia, de hajszálra ilyen volt a nagytesója is 1,5 évesen...Talán az egyetlen ami egyiket se kötötte le soha az a labdázás

2018. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idős a kisebbikem. Formabedobó, lego, játékkonyha, könyvek, labda, csak úgy valamibe ki be pakolás, segít teregetni, póni (tesóé), benti csúzda, és még sorolhatnám. Egyedül is elvan (tesó nem volt ebben a korban el egyáltalán), de velem is játszik.
2018. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!