Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam csak az autóival akar...

Kisfiam csak az autóival akar játszani más nem nagyon érdekli. Másnál is volt hasonló időszak?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves, legtöbbször csak az autóival játszik, rendezgeti őket, sorba rakja, egymás mellé, mikor milyen kedve van épp. Más játék nem érdekli, csak ha én felajánlom neki, de így sem köti le hosszabb ideig.

Amúgy ügyes, okos bölcsis. Elég szépen kezdett beszélni, barátkozós csöppség.


2018. jan. 3. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 10,5 hós a kisfiam és csak az autók(meg aminek kereke van) az érdekli :D
2018. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orulj neki h erdekli valami:)
2018. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ès ez mièrt baj??
2018. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam folyton fakanállal kardozott.Vinni kellett mindenhová persze ha nem volt kedve akkor nekem kellett hozni, gondolhatjátok hogy néztek rám az utcán😂
2018. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyanez. Szeptemberben volt 2 éves. Max rövid időre köti le más is. Úgy értem pár perc és azt is úgy, hogy vele játszok. Az autóit rendezgeti ő is, sorba meg egymás mellé, van egy autószállítója, azon játszik velük. Vagy a kukásautóba dobálja a duplo kockákat.
2018. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2,5 éves,és csak a lámpák érdeklik.Autóban is csak az jöhet szóba,ami világít..
2018. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Autót kért a születésnapjára és a névnapjára. Autót kért a Mikulástól. És autót kért a Jézuskától is természetesen...
2018. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!