Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek kiboríthatatlan...

Van valakinek kiboríthatatlan gyerektála? (Bukfenctál néven is ismert. )

Figyelt kérdés

Jó? Masszív anyagból van, nem reped el ha ledobja?


Köszi előre is, ha valaki válaszol.


2018. febr. 23. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El nem reped, de ha ledobja 3felé esik. Legalábbis az ami nekünk van. És tudom hihetetlen, de az én lányom megtalálja a módját h kiszórja ebből is a dolgokat.
2018. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rakerestem, mert az en fiam 8 eves es neki vettem anno egyet, amikor kicsi volt. Ha jol latom, akkor ez meg ugyanaz.

Oszinte leszek, mokanak jo, vagy arra, hogyha pl kolesgolyot, gyumolcsdarabokat, stb eszik a gyerek, akkor talan kisebb esellyel boritja ki az egeszet, de csodat nem kell tole varni. Ha gyorsan forditja, vagy borul, akkor ertelemszeruen kijon belole, ami benne van. Leejtve tenyleg tobb fele esik.

Egyebkent a strapt jol birja, ugy remlik, hogy nem volt az anyaga “gagyi”, bar sokaig nem hasznaltuk. Ugy jart, mint sok minden mas hasonlo csoda: par het utan a szekreny aljaba kerult.

2018. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dettò, amit az első ìrt. Szètesik,kipakol belőle a gyerek ès nekünk el is töredezett a fogòjànàl. Nagyon vèkony a műanyag pereme ès ahogy fogtàk, elpattant.
2018. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!