Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kakukkfű teát ihat rendszerese...

Kakukkfű teát ihat rendszeresen 5 éves?

Figyelt kérdés
Naponta egy pohárral sok?
2018. febr. 24. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen milyen célból? Ha azt mondod, hogy ízlik neki, az meglepő lenne :)

De én úgy tudom, hogy hosszú távon felnőttnek se javasolják a rendszeres fogyasztást egyik gyógyteánál sem.


Én adtam a lányomnak köhögésre, gyümölcsteával keverve (8 éves), ő közölte, hogy inkább akkor köhög, de ő ezt meg nem issza :S

2018. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szereti :D hígítva adom neki felesben rendes teával.

Megelőzésre szeretném neki adni. Nem beteg, de az oviban is nagyon sok a köhögös taknyos gyerek. Ő egyik nap köhög kettőt, másnap semmi, harmadik nap ki kell fújni az orrát, köhög egyett aztán megint semmi. Mindig olyan, mintha bújkálna benne valami.

2018. febr. 24. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában azt szokták javasolni minden gyógyteára, hogy 3 hét után minimum 1 hét szünet. De itt [link] a nagyon híres teás bácsi azt írja, korlátlan ideig fogyasztható gyerekeknek is. Én annyit tennék hozzá csak saját tapasztalatból, hogy ha köhögésre ittam bármilyen köptető-nyákoldó hatásút, akkor többször előfordult, egy 1-2 hét után érdemes volt abbahagynom, mert már csak attól köhögtem.
2018. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!