Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ket eves gyerekkel a hetvegi...

Ket eves gyerekkel a hetvegi programok miatt rendszeresen alakul ugy hohy vacsorakor nem ehes, igy az kimarad akar teljesen is. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Sokszor vendegsegbe megyunk ahol maskepp vannak az etkezesek vagy epp egesznapos eveszet van, nasik stb. Es igy tobbszor alakult mar ugy hogy kb delutan 5kor eljottunk es a 7 orai vacsorakor semmit sem evett. Lefekszik 8-fel 9kor es kel amikor kel reggel. Ez oke? Nem nagyon lehet kikerulni ha megy az ember.. nem?
2017. máj. 27. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Éhes reggel, korábban kel?


Amúgy a vércukorszintnek nem tesz annyira jót, korosztálytól függetlenül a napi 5-6 mértékletes étkezés lenne ideális úgy, hogy maximum 10 órát van étel nélkül a szervezet (alvást is beleszámolva). Tehát ideálisabb lenne a kiegyensúlyozottabb elosztás, de ennyi idős gyereknek nehéz ezt elmagyarázni, hogy akkor is egyen egy kicsit, ha nem éhes éppen.

2017. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan mar, semmi nem lesz, nalunk is elofordul.
2017. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, gondolom nem minden hétvégén van ez. Próbáld meg ilyenkor vacsi időben valami kedvenc gyümölccsel kínálni vagy egy pohár kakaó vagy tej. Vagy esetleg joghurt, egy pár falat sajt is megteszi.
2017. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Az én fiam se vacsorázik, ha túl sűrűek az evések vagy sokat nasizott. Bevallom az izagat én nem aggódok emiatt, bár nem túl gyakran fordul elő.
2017. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megnyugodtam. Csak nem tudtam mennyire normalis ez, mennyire "szabad". Sajnos (vagy nem sajnos) a joido miatt egyre surusodni latszanak az ilyen programok, de azert nem mindennapos. Hetvegente van, es nem minden hetvegen es nem egesz hetvegen. Koszi
2017. máj. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!