Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyerek ihat citromfű teát?

4 éves gyerek ihat citromfű teát?

Figyelt kérdés

Időnként nagyon rosszul alszik. Mint most az elmúlt két éjjel. Elkezdi 11-kor és hajnalig óránként ébred. Üvöltözik,sir. Próbáljuk megnyugtatni de nem mindig járunk sikerrel csak jó sokára. Kérdezzük rosszat álmodtál,pisilni kell,szomjas vagy stb? Végig megyünk a listán de mindre nem a válasz. Majd eltelik 2 perc és mondja h szomjas vagy pisilni kell.

Mivel én iszom minden este a citromfű teát igy arra gondoltam h neki nem e lehetne adni?

Nem minden este de pl ilyen esetekben. Illetve nem is erősen főzném. Magamnak 2dl-be teszek egy filtert. Neki valami gyengébb változatra gondoltam. Lehet ilyet?


2017. júl. 2. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, lehet. Csak cukrot ne adj hozzá, mert az agyoncsapja a hatást, de ezt nyilván úgyis tudod.

Még gyárilag is van ilyen, hogy citromfű-alma tea kicsiknek, a Hipp gyártja, én is sokat adtam a fiaimnak.

2017. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen azt ismerem de abban csak aroma van. Van is itthon mert az öccsének vettem,igaz ő nem szereti.


Én rendes teafűre gondoltam.

2017. júl. 2. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
A citromfűtea nyugtató, altató hatású tea, segít a csecsemőnek az elalvásban. Sok esetben kombinációban szerepel köménnyel és édesköménnyel, – ekkor a hasi görcsök oldása utáni megnyugváshoz járul hozzá a citromfű.
2017. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Nyugodtan adhatsz pl. vacsorához (terhesen és csecsemőknek is lehet), hogy aztán ne pisilni keljen fel.

Esetleg nem szokott mesét nézni este (még ha nem is ijesztőt)?

2017. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!