Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti meddig használtátok az...

Ti meddig használtátok az etetőszéket? Normális hogy ilyen hamar kinőtte?

Figyelt kérdés

Most 22 hónapos, és teljesen be van hajlítva már a térde szinte, de ha lehajtom a lábtartót nem tetszik neki, nagy asztalt még nem éri fel székről.

Érdemes venni székmagasítót? Vagy toljam oda a nagy asztalhoz székkel?

Nektek hogy van 2 éves kor körül? Ideje eladnom az etetőszéket?


2018. febr. 24. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

A lányunk kb. 1,5 éves koráig használtuk, mert már nem érezte benne jól magát.

Mi egy kárpitosnál vettünk egy 15cm vastag szivacs négyzetet, amit a székünkre tettünk. Így a normál széken ült és elérte az asztalt is és nem kellett párnákkal "bohóckodnunk". A mai napig ezt használjuk, pedig már 3 is elmúlt.

2018. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
2,5 éves lányom még kényelmesen ül az ikeás etetőszékben. Ő 93 cm. Két székpárnával az asztalnál is simán tud enni, ha kell.
2018. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi vettünk székmagasítót, szeretem mert be is lehet kapcsolni az övet rajta. 2 éves elmúlt mikor már kényelmetlen volt neki az etetőszék. Amúgy így is elült benne :D csak be-venni alig lehetett, a lába beragadt már, meg a súlykorlát határán volt már. Kb 95 cm és 14 kg volt, a szék meg egy touragoo.
2018. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 evesen mar nekem nehez volt emelgetni ki- be 13-14 kg ( hatfajos vagyok ) , es a laba is mindig beakadt mar. Kis asztalt vettunk ket kis szekkel, ott eszik.
2018. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi olyat vettunk ami átalakithato kisasztal+székre, a bölcsiben is ugy esznek


Fábol

2018. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a lányunk 2 éves korában vettünk székmagasítót, szeretjük, jót ötlet volt. Van kisasztala is kisszékkel, ha csak ő eszik, ott ül, ha mi is, akkor a nagy asztalnál velünk. Ő bőven befért még az etetőszékbe, de nem szerette már.
2018. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves, magától belemászik, nekem csak oda kell tolni a nagyasztalhoz. Állítható a szék magassága, így mindig a gyerkőc méretéhez igazítottam, pont jó neki most is a nagy asztalnál. Tud már rendes széken is enni, de szereti ezt is.

Nekünk van külön kisasztal kisszékkel (nem az etetőszék fajta, hanem csak sima), nem szeretem, ha ott eszik. Mi 3an a nagy asztalnál pl vacsizunk, ő meg egyedül a kicsinél? Nem is lenne el, vágyna hozzánk.

2018. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem esznek az én gyermekeim sem egyedül attol még hogy asztaluk székük van. Felügyelet nélkül ma sem esznek egyedül.
2018. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb masfel eves mult, mikor eluntam a bohockodast az etetoszekkel. Vettem egy autos ulesmagasitot. Az van az egyik rendes szeken az asztalunknal.
2018. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!