Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » AliExpressrol rendeltetek mar...

AliExpressrol rendeltetek mar lepin lego technic utánzatott? Jó minőségű?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Mint a kínai termékek. Én nem venném meg. Nem ismerem a lepint de azt ugye tudod, hogy a Lego elég komolyan van ellenőrizve minőségileg?
2018. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Első, ha nem ismered a Lepint, ne mondj róla véleményt.


Mi már rendeltünk, de nem a techic sorozatból, hanem a cityből. Teljesen korrekt, össze van borítva már a legoval, nem mondod meg, melyik-melyik.

2018. márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Akkor se ha rendesen megtaposod? :D


Valószínű nem véletlenül írtam amit.. jól ismerem a lego gyártási technológiáját és a minőségi követelményeket. Emiatt nekem a fél évesem is rágcsálhatja a duplo figurákat. Persze a technic más mivel úgyse adja az ember kicsi gyereknek. Attól nekem a minőség fontos, játékban is, ha valakinek a kínai is megteszi, nekem mindegy.

2018. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én scooby doo-s lego szettet rendeltem alirol. Ez is lepin. Eredetivel kompatibilis, annyi hogy nincs rajta a felirat. De nagyon jo minosegu. :)
2018. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

10 éves fiam nem rágcsál már legot :)

Én is vennék legót ha nem ennyire drága lenne. 12-3 ezer egy szett lepin de legoból amit keresek 22-23

Köszönöm a segítséget akkor megrendelem

2018. márc. 3. 10:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Facebook-on tagja vagyok egy Alis csoportnak és rengetegen vettek már Lepin lego-t, mindenki csak jót ír róla, teljesen kompatibilis az eredetivel. Én is vettem most de még nem érkezett meg. (én csak olcsókat vettem most próba képpen) Nem tudom, hogy tesztelték-e gyerekszájban... :D De talán egy 3-nál idősebb (apró legót előbb úgy sem ad senki a gyerekének) gyerek már nem veszi a szájába.
2018. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem egyszer rendeltem már. Teljesen jó a minősége. Ha technic-et rendelsz akkor gondolom nem pici gyereknek. A nagyobb már nem rágcsál. Legalábbis LEGO-t nem.

Ha összeborítod az eredetivel akkor csak a felirat a különbség. Bátran javaslom...

2018. márc. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mai napon megérkezett rögtön tesztelve lett tényleg jó.

Teljesen olyan mint az eredeti lego.

2018. márc. 6. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as hozzászólónak írom, hogy az én kisfiam 1,5 éves korában gond nélkül leharapta a nagyobbik fiam Duplo kutyusának (eredeti, boltban vásárolt, nem utánzat) egyik lábát. :( Szóval semmi nem törhetetlen.
2018. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1-2 ismerős vett technik sorozatból, meg voltak vele elégedve, én is gondolkodom rajta.
2018. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!