Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bogyó és Babócát szereti a...

Bogyó és Babócát szereti a gyereketek? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nekünk egy darab van meg, de még nem érdekli, a szülinapjára kapott utalványt, gondoltam megvenném és később jó lesz. Vagy mit ajánlotok? Még kicsi, 14 hónapos és Boribon rajongó :)

2018. márc. 2. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

14 hónaposan kb. semmiféle mesekönyv nem érdekelte még a lányom :)

Később viszont az első nagy kedvencek közt lett az Anna, Peti, Gergő, ezt még most 5 évesen is szereti.

Sajnos már nem kapni, használtan pedig aranyárban adják a könyveket.

2018. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem. 1 kötetünk van, nem varázsolta el, pedig egyébként imádja a könyveket (de na, van ízlése :D).
2018. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém nagyon szereti,23 hónapos. De ő könyvfüggő már. Születésétől olvasunk neki,és igényli is. Most fogja kapni a negyediket.
2018. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

Én az Anna Peti Gergo ugy elott ertetlenul allok, marmint hogy 6000 egy konyv belole...annyira azert nem kiveteles, az en gyerkocom szereti a konyveket de ot pl le sem kototte...na mindegy, igen a bogyo babocat nagyon szereti, de mivel a kis kknyvek fent vannak.a.youtubeon es esti mesenek azt nezi (3.5 eves), ezert en inkabb az Evszakos konyvet venném meg belole, BB az is, vagy van BBs foglalkoztato konyv is mesekkel, es imadja, persze az 4 eveseknek valo...

Boribont ia imadja a lanyom, hasonloan jo még Kipp Kopp es Maszat is, meg a regensburger kihaktogatos konyvei. Nem tudom mekkora erteku az utalvany ezekbol valogatnek...

2018. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Én is inkább Boribonra és Kipkoppékra voksolok. Kisfiam youtubeon nézi a Bogyó és Babócát, néha, mert inkább a fiúsabb vonalat képviseli. Könyvben nem vettem neki, lehet nem is fogok, mert annyira nincs oda érte, én meg valahogy idegenkedem tőle.
2018. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Boribon már meg van mind, Kippkoppon gondolkozok, azt nem ismerem még.

Hallottam, hogy az Anna, Peti, Gergőnek használtan is nagyon magas az ára. Gondolom azért, mert már nem kapható. Ezért is merült fel bennem, hogy vajon így lesz e a Bogyó és Babócával is. Lehet mire az én fiam megszereti szintén aranyáron lehet majd hozzájutni. 20.000 ft-os az uralvány, néhányat tudok majd belőle venni. És mi a véleményetek a Franklin sorozatról? Tudom az kicsit nagyobbaknak való.

2018. márc. 2. 21:55
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

1,5 éves korától 1 éven keresztül szinte csak azt olvastatta a lányom, így megvettük az összeset, ami addig megjelent, hogy ne csavarodjak be olvasás közben.

Most 3,5 éves, időnként még átlapozza őket (szóról-szóra el tudja mondani), de már nyitott másra is. Szereti a Franklin könyveket, a klasszikus meséket, de az új "kattanás" a Barátnőm Bori füzetek.


Szerintem nagy vesztenivalód nincs, 10 gyerekből 7-nek bejön. Olyat válassz, ami épp aktuális az életében. Nálunk a társasjátékos rész hasznos volt, mikor először győztem le memória játékban és hisztizett volna.

2018. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Nekunk ketto van meg a Franklinbol de a lanyom 3.5 nem szereti, de youtubeon sem szereti a Franklin meset. 3-6 eves korosztalynak valo sztem..ha ez a korosztaly is szoba jon nagyon ajanlom Vadadi Adrienn kknyveit. Ovisoknak vagy oviba menonek....de nagyon jol es aranyosan ir, mindig feldolgozva egy egy problemasabb temat.

A bongeszo konyveket is nagyon szeretik egyebkent a gyerekeim, a 3 eves is bongeszi még.

2018. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Franklint mutasd meg neki mesében, hogy mit szól hozzá

Disney mesék is jók, mivel nagyobb is lesz akkor is kellenek könycvek

2018. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Mikor meghallom a zenéjét,már a falra mászok... Unokahugim szereti, de amikor én vigyáztam rá, nézett mást amit szeretett.
2018. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!