Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel kenjem kislámyom szúnyog...

Mivel kenjem kislámyom szúnyogcsípéseit viszketés ellen?

Figyelt kérdés

Melyik szunyogírtót használjuk off, vape?

Ja és az elektromosok közül milyet ajánlanátok?


2010. jún. 9. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyományos rázókeverék. Patikában beszerezheted.
2010. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első mondja, cinkrázó a neve. Azt már egész pici babáknál is lehet használni.
2010. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Vape sensitív van, tegnap azzal kentem be (spray, de én inkább a kezemre fújtam és úgy kentem rá). Addig legalább 10 szúnyogcsípés lett rajta, de utána elkerülték őt :))) A dobozán az áll, hogy természetes anyagokat tartalmaz.
2010. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első és2. válaszolóval értek egyet.A legjobb szer!
2010. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én a kérdés 2. felére válaszoltam... Egyébként viszketésre valóban a rázókeverék a jó vagy a Fenistil gél.
2010. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Antivakarin kenőcs. Olyan mint a Fenistil, csak olcsóbb, és én mintha azt olvastam volna a Fenistil tájékoztatóján, hogy egész piciknek nem lehet vele kenni. De ebben már nem vagyok biztos. Na és persze a rázókeverék, amit már előttem is írtak többen.
2010. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem Fenistil gélt és 2 év alatt nem lehet használni.
2010. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!