Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszketés? Mit csinált vele...

Viszketés? Mit csinált vele hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon viszket a combom a hasam és apró kis fehéres foltok vannak rajtam mintha csalánkiütés lenne.

Volt már valaki igy vagy tud valamit rá a Calciumon kivül?

22hkm


2011. okt. 1. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Fenistil gel?Probald meg, hatha segít.
2011. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Én Calcimuscot ittam, napi 1-et, Fenistillel kentem, illetve, ha a Fenistil nem használt, szódabikarbónás vízzel locsoltam.
2011. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Atroposz ***** válasza:
Nekem a mellem szörnyen viszketett több napig, de aztán mondta a kolléganőm,hogy állandóan kell kenni testápolóval.Azóta elmúlt.
2011. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 H.Orsolya ***** válasza:
Nekem a hasam viszketett és volt foltos, kb 2 hete, vettem Neogranormon babatestápolót és esténként mindig bekenem, napközbe pedig amikor eszembe jut, nekem nagyon bejött 3 nap alatt elmúlt, de még mindig kenem attól baj nem lehet
2011. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..kipróbálgatom a tanácsokat..hátha
2011. okt. 3. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanék semmilyen testápolót, ugyanis én úgy jártam, hogy bekentem magam (pocak, cici) kb. 3-4 alkalommal, és tiszta kiütés lettem tőle, pedig a terhesség előtt használtam. Elmentem a gyógyszertárba, kértem illatmentes, természetes összetevőjű testápolót, amit ott helyben kevernek a patikusok, és azóta azt használom. Hozzá teszem, hogy -bár tényleg nincs illata-, de a bőröm gyönyörű tőle, úgyhogy valószínűleg a terhesség után is ezt fogom használni.
2011. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!