Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiatok hány évesen lett...

Kisfiatok hány évesen lett szobatiszta?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy éves korától csak a bilibe kakil és szobatiszta 22 hós korától, azóta a pisi csak a bilibe megy.
2010. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy éves korától szól is, ha kakilni kell, vagy csak ráültetitek, és előbb-utóbb sikerül?
2010. jún. 9. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
2 éves korától ha kedve volt szólt már, de stabilan szobatiszta kicsivel 3 éves kora előtt lett.
2010. jún. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most fogom kezdeni, úgyhogy szerintem mire az éjjel is rendben lesz, kb 3 éves lesz. Most 2.

2010. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam augusztusban lesz 3 éves, és kb. 2 hete hagytuk el az éjszakai pelust is.
2010. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen szól 1 éves korától ha kakilnia kell, vagyis nem mondta mert még akkor ugyebár nem tudott beszélni, csak most kezdett el, de addig amíg nem mondta akkor elkezdett nyögni és már tudtam, hogy kakilnia kell és szaladtunk a bilihez szépen ráült és kakilt.

Pedig azt mondják, hogy a kakikval szokott a nagyobb baj lenni, hogy az meg nehezebben, hogy a bilibe menjen és a pisi könnyebb, de ez nálunk fordítva volt, csodálkozott is mindenki, hogy a kaki ilyen könnyen ment a bilibe.

2010. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 volt de még éjszakára kell a pelus.Most 2,5
2010. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 8-án lesz 3 éves és már alakul :)
2010. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!