Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy éves kisfiú születésnapjár...

Egy éves kisfiú születésnapjára milyen ajándékokat lehet venni?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok.Nem annyira tudok kis gyerekeknek vásárolni.Ahova megyek jól állnak anyagilag-semmiben nem szenved hiányt a kisgyerek.

2018. márc. 26. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Duplo

Mesekönyv (ez szerintem MINDIG jó választás)

kockakirakó

formabeillesztős/arcfelezős kirakó


De akármennyi is van, egy kisfiú mindig örül a kisautónak/vonatnak, illetve a labdának (utóbbi nálunk tuti siker, pedig van vagy 20, és egyet sem szabad kivinni az utcára, nehogy valami baja legyen :D)

2018. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szia, nekem az a tapasztalatom, hogy a kisfiúknak az autók, motorok, teherautók, daruk, kukásautók, tűzoltó-, mentőautókból bármennyi jöhet, mert igencsak fogyóeszköz. Nagyon jó ötlet pl. a Lego Duplo is, nekem minden gyerekem imádta, időtálló, bővíthető. 1 éves kisfiú még elég pici, hosszabb ideig semmi nem köti le a figyelmét, így nagyon nehéz neki vásárolni. Esetleg cumizik? Mert egy jópofa cumi is nagyon jó ajándék tud lenni, rágóka, hiszen folyamatosan nőnek a fogacskái, sőt, én kaptam ajándékba egy pépesítő cumit, nekünk nagyon hasznos volt. Ez arra való, hogy a keményebb gyümölcsöket, pl. alma, beteszel egy cikket és a gyerek tök jól elvan vele, rágcsálja, mégsem tudja félrenyelni. Sajnos mi rengetegszer belefutottunk abba, hogy a kislányunk félrenyelte az almát, majd' megfulladt, a frászt hozta ránk. [link] De pl. nagyon jók ezek a kis műanyag, jó minőségű tányérok, poharak, itatók, mert ez is fogyóeszköz, több is kell belőle egy délutáni játszóterezéshez, ezeknek hasznát tudják venni. Ráadásul, hogy mit viszel egy 1 éves kicsinek.... neki oly mindegy :) Én az ilyen fisher price tanulós játékokat nagyon nem ajánlom, mert 1. aranyárban vannak és semmi hasznuk, nekünk 1 nagy dobozzal van, soha egyik gyerekünk sem használta.
2018. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb összegben szerintem is jó az autó. Az enyém is szereti őket.

Ezen kívül mindent, ami zenél, gombok vannak rajta, és nyomkodni lehet.

Tol mindent: járaskönnyítő, babataxi, játék bevásárló kocsi (székek, babakocsi...).

Egyébként a legjobb játék az én kulcsom, a tesó kulcsa, a popsitörlő (megy körbe a lakáson és takarít), egy kis kefe szemeteslapáttal. Mindent utánoz, amit csinálunk, úgyhogy ő is most főz és takarít. :)

2018. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Duploval nem lehet mellé lőni! Nagyon jó ötlet, 1-es, 2-es. Még lehet esetleg valamilyen igényesebb fürdető vagy strandjáték (jön a nyár). Vagy valamilyen homokozó játék (az fogyóeszköz, mindig kell.)
2018. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!