Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor beszéltetek először a...

Mikor beszéltetek először a kislányotokkal ilyesmiről?

Figyelt kérdés
A kislányom kerülgeti egy kisfiú az oviban, incselkedik vele, kergeti, tapad rá. A lanykam azt mondja zavarja de kozben meg kokettal a fiuval..nyilvan maga sem tudja mik ezek az érzések és ez rendben is van. Mikor kellene beszélnj vele először ilyesmiről, nálatok mikor jott el az ideje es mit mondtatok neki? Vagy ne vegyek rola tudomast mert ha "ügyet" csinálok belőle akkor még inkabb belemerul a temaba? Amugy njncs még 4 eves, a fiucska nala egy hettel fiatalabb
2018. márc. 26. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oviban gyakran előkerül a szerelem téma. Főleg, ha vegyes csoportba jár és hallja a nagyobbaktól. Még úgysem értik, hogy ez mi, de rákérdezhetsz, hogy tetszik neked ez a kisfiú? Kedveled? Szívesen játszanál vele? A gyerekek a szerelmet a szimpátiával keverik gyakran össze.
2018. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem es azt mondta hogy nem szereti ha kergeti meg nem szeretne vele jatszani...de masnap reggel mikor bementunk meg ott vigyorogtak egymasra meg sunnyogtak. Vegyes csoport.
2018. márc. 26. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Látta, érezte hogy milyenek vagyunk az apjával és mondtuk neki hogy ez szerelem. Aztán 3,5 évesen ő maga mondta mondta hogy anya azt hiszem szerelmes vagyok
2018. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szintén vegyes csoport...mikor kozepsős lett, beszeltem vele először erről, hogy van egy ilyen hogy száj-es bugyiszabály.

Hogy termeszetes hogy kivancsiak, ez igy van rendjén, a fiúknak a pisilojuk mas, mint a lányoknak.

De mostmar nagylány, es a nagyok nem mutogatják egymásnak a bugyijukat, a cunójukat, cicit meg egyaltalan nem.

Senki, de senki a vilagon nem csókolhatja szájon, és nem kérheti hogy húzza le a bugyiját, nem nyúlhat oda neki. kivétel: ovoneni, anya, apa, dokinéni

Hogy a teste az övé, és csak olyat szabad masnak amit ő, vagy mi, a szulei megengedünk..

Maaaajd ha még nagyobb lány lesz, akkor a szerelme szájon csókolhatja...


Mindezt finoman, de hatarozottan, mert a mosdóban voltak erdekes dolgok... szóval mar muszaj oke felvilagositani kicsit, mert a vegyes csoportban vannak nagyobb fiuk is, és ők már más dimenzióban vannak..

Ezt erezni fogod...

2018. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
naja igazából én is ettől félek, hogy valaki egyszer megkéri hogy mutassa meg a pisilőjét - most mindenféle harag nélkül hiszen nyilván a fiúcskák is csak kíváncsiak, nem kihasználni akarják a helyzetet - na de akkor is... emlékszem kb 4-5 év forma lehetettem, mikor először belekerültem egy "ha te megmutatod én is megmutatom" helyzetbe. Nyilván semmi nem történt, ártatlan dolog volt az egész, anyukám nem is tudott róla, na de akkor is :)
2018. márc. 27. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:

hat igen, igen...

ez van...😉

2018. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!