Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 hete a kisfiamnak minden...

1 hete a kisfiamnak minden nap kb.3-4 szer van kakija,de az olyan mintha víz lenne és már majdhogynem fekete színű. Mi történhetett a 20 hónapos kisfiammal?

Figyelt kérdés
Múlt héten amikor elkezdődött arra gondoltam,hogy a dédi délelőttönként titokban eteti valamivel,mert múlt hét hétfőtől csütörtök délelőttönként nem voltam itthon és a dédi dajkált,és ilyen jelegű kaki volt minden nap,de hétvégén amikor itthon voltam meg nem volt ezért nem is gondoltam semmi rozsra,aztán tegnapelőtt hétfőn sajnos megint dolgom volt és kb.olyan 2 órára elmentem itthonról,megint a dédi dajkált és ugyanúgy voltunk a kakival mint múlt héten aztán megint arra gondoltam,hogy valamivel megetette amíg nem voltam itthon,de itthon voltam tegnap és tegnap megint ugyanolyan volt a kaki,már nem tudom mire gondoljak,ez valami betegségnek lehet az előjele vagy maga egy betegség,fogzástól nem hiszem,hiszen az elmúlt 20 hónapban sosem volt.elvigyem az orvoshoz vagy még várjak vele pár napot?amúgy nincsen semmi baja kicsit hisztis,de ez minden gyereknél így van,nem lázas nem fáj neki sehol,csak annyira sajnálom szegénykémet,mert ahogy ilyen kakija van egyből kicsípi a kis kukijánál,pedig egyszerre tisztába rakom,és jól bekenem neki,de naponta olyan sokszor van neki,hogy sajnos még így is kicsípi!
2008. okt. 29. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Vidd el az orvoshoz,mert lehet valamilyen fertőzés,betegség jele.
2008. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Okvetlenül orvos!Eddig sem kellett volna várni vele!!!
2008. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elmentünk orvoshoz,hála Istennek nem betegség,csak a dédi etetése a hátam mögött kicsit megkavarta szegénykém gyomrát.

Vettünk rá Laktiv szuszpenziót és Smecta port és úgy néz ki,hogy használnak.

2008. okt. 31. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel eteti,ha nem vagyok indiszkrét???Hátha nálunk is lesznek hasonló tünetek...Remélem sértődés nélkül meg tudod győzni a dédit,h máskor beszélje meg veled.
2008. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!