Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától vettél a...

Hány éves korától vettél a gyerekednek kötős cipőt?

Figyelt kérdés
Vagy olyat ami, kötős, de zipzáros oldalt? Praktikus lehet?
2018. márc. 31. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Inkább kisiskolásnak, mert felvételkor, levételkor általában meg kell lazítani vagy szorítani a cipőfűzőt, de ez persze cipőtől is függ. Kötős cipőt kicsinek is lehet venni, de kb. 6 éves koráig általában szülői segítségre van szüksége a bekötéshez.
2018. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Bölcsiben.

Igaz szoltak, hogy kötelező a tépőzáras, de megesett, hogy nem találtam őszi bokatartósat csak oldaltcipzáros fűzőset, szandi, télibakancsban még sikerült de a bölcsi kedvéért egy kisgyerek instabil fejlődő lábára nem fogok tépőzáras sportcipőt huzni. Igy is eléggé bokabedőlés ellen kellett küzdeni.


Most ovira is ilyen sikerült csak, mert magasszáru cipőt adok kintre és azok nem tépőzárasok. De keresem.


Nekem praktikus, a gondozok, óvónők még nem szoltak miatta.

2018. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Ne viccelj. Nem sokára 7 éves a fiam idén kapott először nem magasszárút. Minden évben volt több fèle tépőzaras is.

Egyébként még nem kapott fűzőset. Most gondolkodunk egy conersen, de valszeg majd csak jövőre kap.

2018. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Az enyem 1.5 es mar van 2 ilyen cipoje. Egy tornacipo es egy kis bakancs.
2018. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Amíg lehetett kapni a méretükben normális tépőzárast addig azt vettük. A nagy lányom 9 éves,36-os cipőt hord. Neki már muszály volt télére fűzős bakancsot venni,de nem rajong érte.
2018. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

2-es, írj már pár márkát! Nagyon kíváncsi vagyok.

Csak ortopédiailag helyes bőrcipőt adok a gyerekre (ráadásul szupináltra van szüksége), de még csak elvétve se látok kötőset, mind tépőzáras.

2018. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nem a kettes vagyok, de például mi Primigi-t vettünk annak idején fűzőset, 26-os méret volt, ha jól emlékszem. Gondolkodtam, hogy válaszoljak-e, mert itt is megy az eszetlen lepontozás, mint a többi kérdésnél. De nem a pontok miatt válaszolok, csak segíteni szeretnék. Naturino cipőnk is volt, az is kötős volt. Ezek nem annyira ismert márkák. Nem szupináltak viszont jó minőségű márkás gyerekcipők. A gyerekem most 5 éves, még várunk a fűzőssel, olyan volt már nekünk, hogy fűzős és cipzáros, pl. s'oliver, superfit, stump, de egyik sem jött be, mert a bokáján mindig utána kell igazítani a cipőfűzővel és ahhoz még kicsi. Szerintem ráér megtanulni, ügyességtől is függ, de ha gyorsan kell öltözködni majd a suliban, akkor is jobb egy tépőzáras, mint egy fűzős, ami kibomlik, felbotlik benne, stb. Mi most kezdtük a sálat és a sapit kötni, meg a nadrág derekán a zsinórokat, már keresztbe tudja kötni, de még masnit nem tud csinálni. Nem siettetem.
2018. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7évesen, első osztályba. Tornára ezt kérték. Most a tanítónéni köti :o


Korábban volt kötős kocsicipője, illetve vmelyik első cipője fűzős+cippzáros volt úgy másfél-2 évesen, azt hiszem, itt tök lényegtelen volt a dolog.

2018. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!