Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon félek, hogy megint...

Nagyon félek, hogy megint haragudni fognak! Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet annyi,hogy a közel 3 éves gyerekeim másodszor fognak az édesanyámnál aludni.A múltkori tavaly nyáron volt 1 éjszakát aludtak ott.Nagyon jól érezték magukat, sokáig emlegették,viszont velem nagyon távolság tartóak lettek,nem örültek mikor mentem értük, és 2 hónapig szinte minden nap haragudtak rám.Most megint mennének ,a férjem és az anyám rá beszéltek. Jó Lenne kikapcsolódni,de félek hogy megint elvesztem a bizalmukat.Ti mit tennétek? Szeretnék a férjemmel lenni,de bennem van a félsz.Ha elmennek és megint haragszanak rám, akkor mit tegyek utána? Köszönöm ha válaszolsz!



2018. ápr. 2. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy haragudtak, csak jól érezték magukat. Kicsit gyakrabban kellene engedni oket ott aludni akkor nem lenne ennyire extra nekik
2018. ápr. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kb ket harom havonta alszik a nagymamanal egy ejszakat, mar egeszen kis kora ota. Es minden egyes masnap egy remalom amikor indulni kell haza, csak a mami meg a papi a jo. Nagyon egyszeru oka van, a nagyszuloknek teljesen mas a turelmuk, mert nem 0-24be log rajta a gyerek, es azt a par orat amit egyutt toltenek teljes maximalisan a gyerek igenyei szerint toltik, amit persze hihetetlenul elveznek a kis torpek! Persze hogy megvannak sertodve hogy ebbol haza akarjuk vinni oket
2018. ápr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem azért haragudtak, mert ott hagytad őket, hanem azért, mert haza kellett jönni. Egyébként borzasztó ez a lelki terror, amiben az anyák élnek. Elveszíted a gyerekek bizalmát, mert évente egy éjszakát nélkülük töltesz, és magaddal merészelsz foglalkozni. Agyrém.
2018. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!