Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesti Füvészkertben...

Budapesti Füvészkertben voltatok gyerekkel? Neki ez jo program?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont most voltunk. A kövek érdekelték a legjobban. Amúgy jó hely, sokat tudott szaladgálni. 20 hónapos.
2018. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
A gyerekeket ez nem érdekli.
2018. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom h nem erdeklik a novenyek annyira. En meg nem voltam, nem tudom mekkora, van-e szaladgalos szabad ter, mennyire zsufolt, van e pelenkazo, barmi gyerek program esetleg. A neten keves info van, meg a belepojegy arat se talaltam.
2018. ápr. 7. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma és holnap japán cseresznyefa virágzás ünnepet tartják, japán programokkal, gyereknek nem hiszem, hogy érdekes.
2018. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egy totyogónak, aki szeret sétálni vagy botocskával kavarni a vizet, annak érdekes, vagy annak a kisiskolásnak is, aki szeret rajzolni, fényképezni, levelet gyűjteni... Kevésbé nézelődős típusú nagyobbnak, aki inkább rohangálni szeret, és csak irányított program vagy kortárs társaság köti le, nem érdekes és könnyen szenvedős hisztibe fordulhat.
2018. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
simán elvitem az ovis lányomat szép környezet érdekes nővények ,gyerekeknek is jó .
2018. ápr. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En mindenkit felpontoztam, ide teljesen idegbetegek jarnak?
2018. ápr. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!