Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet beszerezni hagyomány...

Hol lehet beszerezni hagyományos lázmérőt? Vagy melyik jó helyette popsiba?

Figyelt kérdés
Elejtettem a lázmérőt és eltörött sajnos. A régi hagyományos nekünk nagyon bevált. Mindig pontos volt. Popsiban mértük neki. Vettem egy elemet de nem sokat ér. Bedugom aztán már csipog is és össze vissza mutat mindent. Milyen lázmé jó még popsiban?

2018. ápr. 11. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyományos alatt a higanyosat érted, olyat már nem árulnak. Nem tudom milyen márkájút használtál, ami össze-vissza csipog, nekünk omron van, soha nem volt baj vele.
2018. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen a higanyosra gondoltam.
2018. ápr. 11. 13:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Higanyosat már nem árulnak.


Az elemesek közül az alsó árkategória teljesen megbízhatatlan, semmit sem ér. Nekünk is egy Omron van (nem az előző vagyok :), még 11 éve vettem, mielőtt a lányom született, azóta megbízhatóan mér, ráadásul egyetlen pillanat alatt.

2018. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen én egy olcsóbbat vettem de megbántam már.
2018. ápr. 11. 13:06
 5/15 hellsing71 válasza:

A higanyos hőmérőt pár éve betiltották, mert a higany piszkosul mérgező anyag.


Ha mégis nagyon akarsz egy ilyet, használtan lehet venni pl. a Vaterán. Persze ki tudja, hol járt már az a lázmérő :)


[link]

2018. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ajánlottak még fülhőmérőt is, de nem bízok benne.
2018. ápr. 11. 13:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek higanymentes hagyományos analog hőmérők, még lehet kapni de legtöbb helyen digitális van. És igen, az egyik legjobb az omron.
2018. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy veszek egy omront. Gondolom az is használható popsiban.
2018. ápr. 11. 13:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekünk van fenékben mérös és fülben mérös Braun.

Mindegyik tökéletes.

A fülbenmérösröl tudni kell, hogy a hideg fej mindig félfokkal lejjebb mér, így 2x kell megmérni és a második már tuti. De hát ez csak két pillanat, annyit kibirok mikor mérem. Kisbabaként néha használtam fenékben méröst, de mindig kiváncsi voltam mit mutat a fülben mérös, de ugyan azt, így egyszerübb volt mindig gyorsan fülben mérni.

2018. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

Nekünk Benu gyógyszertáras saját márkás van.


Mindig egymás után 2-3x mérek vele és mindig ugyanazt az értéket adja ki. Popsiban is és később hónaljban is. Magamnak is azzal mérek.


Tény, hogy gyorsan csipog az is, de ez amiatt van, hogy nem kell megvárni a higany tágulását hanem digitálisan hamar tudja az értéket.

2018. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!