Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékokat vegyek 4...

Milyen játékokat vegyek 4 éves fiamnak?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincs sok fajta játéka a gyerekemnek!

Amik vannak: Kártyajátékok(memória, árnyképes párosító), puzzle, autók, gyurma, lego, szerelőasztal, autópálya

Kinti játék ugye homokozó, bicikli, roller, labda

Van még pötyi és java építő, de ez nem érdekli

Sokszor azt veszem észre hogy unja a játékait a kisfiam...

Társasjátékok közül miket ajánlanátok?

Mi micsoda, vagy Ki vagyok én?

Ezek mennyire jók?


Sajnos csak tőlünk, szülőktől kap játékot ( szülinap, Karácsony)

Próbálok használtan nézegetni jobb minőségű játékokat,de nehéz dönteni közülük


2018. ápr. 13. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Bogyó és Babócás Évszakos társasjáték nagyon menő, és a sima kinevet a végén.
2018. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiket itt leírtál az sokfajta játék. Az, hogy unja az csak látszólagos. Időről időre mindig előszedik enyémek a régi játékaikat, amivel már hónapok óta nem játszottak, és az lesz a sláger pár napig. A társasok jók, de csak akkor ha társaság is van hozzá.
2018. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is olyan mintha unná

Amiket teljesen magátol elővesz:

autok tologatni, gyurma, festés, rajz, mesekönyvek, lego, gördeszka, roller, bicaj, sátor, ollo, orvosos jatek, fürdős dolgok, kinetikus homok, nyulos gyurma, labda, kosarazás, csempekréta


Amiket csak akkor jatszik ha Én veszem elő mert rájuk se nézne:

Puzzle, kirakok(képes, számos), horgászjáték, zene dolgok, pötyi, társasjátékok, gyöngyfűző (nagy fagyöngyök), mandala, fidget spinners, golyovezető


Ezekből ugy látom, inkább a szabad szerepjátékok, nagymozgásos játékok preferáltak inkább nála es korban is ott tart hogy ezek valoban előnyt élvezhetnek azaz nem kell még a szabálykövetést pl társasjátékok, mandala, stb erőltetni, egyensulyerzekelese nem tökéletes es a mozgaskoordimacio alapja az idegrendszeri fejlődésnek, igy én jelenleg kistrambinon vagy szobai ugrálováron gondolkodom.

5-6 éves korig ráér az irányitott játékokkal

2018. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt megértem, ha valaki az egy éves gyerekének még nem tudja, mit vegyen. De hogy valaki a 4 éves gyerekét ennyire ne ismerje!!! Menj be vele egy játékboltba és nézzen körül ... vagy ... oviban mivel szeret játszani? Elég nagy már, meg is tudja mondani. Van kedvenc mesefigurája esetleg?
2018. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!