Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem szereti a 2 hónapos...

Miért nem szereti a 2 hónapos lányom az apukáját?

Figyelt kérdés
Erősen kapaszkodik belém ha meglátja és ordít
2018. ápr. 14. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj, téged se szeret, csak téged ismer, mivel te vagy a gondozója.
2018. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg nézem hogy kapaszkodik nagyon beléd egy 2 hónapos.
2018. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Többet kell vele lenni apukának.Csináljon vele mindent amit kell.
2018. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hónapos már erősen tud kapaszkodni? Az hogy lehet?Ilyenkor még nem is félnek senkitől. Nem értem a kérdést, nem elírtad az életkort?
2018. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
12 hónapos. Elírtam bocsánat
2018. ápr. 18. 06:44
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:Gondoltam hogy elírás.Csak tippelni lehet.Ami biztos hogy nem igaz rátok, ne vedd magadra, de nem látjuk hogy éltek, milyen apuka, stb.

Attól még hogy hozzád nagyon erősen kötődik, ezt nem csinálná az apjával.Maximum nem menne hozzá, nem maradna vele, de hogy ha meglátja ordít, kapaszkodik beléd-ez nagyon durva.

Milyen időközönként látja az apját?Mennyit játszik vele? Mennyit fogja ölben?Nem történt most olyan, hogy nem látta pár napig, hétig?Nem szólt-szól folyamatosan rá erősebb hangon az apa?Nem ütött rá valamiért?Nem játszik vele durván?Például nem csinál vele olyat, amitől fél a kislány? Feldobálja levegőbe és elkapja, bújócskázik vele és megijeszti,kikapja az ágyból hirtelen, nagyon erősen szorítva fogja, és még rengeteg mindent sorolhatnék.Valami biztos történt vagy történik folyamatosan, ami miatt fél tőle.

Nekem több gyerekem van, és népes rokonság, több testvérem, az ő gyerekeik, stb.Ilyen még soha nem volt senkinél, még akkor sem, ha apát ritkán látta az 1 éves, mert egész nap dolgozott.

De lehet itt ír valaki, hogy náluk is volt ilyen, mi volt az oka.

Én azt csinálnám, 1 percre sem hagynám ott az apjára, ha fél tőle. Viszont erősen gondolkodnék, mióta van ez az állapot?Fokozatosan bevonnám a játékba apát is, közben éles szemmel figyelném, mit csinálhat rosszul, ami a gyerekek nem jó.

Nagyon piciről van szó, aki még tehetetlen.A te felelősséged, hogy lelkileg mit él át.Nem ismerjük az apát, milyen ember. Sajnos sok minden rosszat hall az ember.Te vagy az anyja, neked a gyereked legyen az első és legfontosabb!!!

2018. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!