Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem tudom eldönteni hogy ez...

Nem tudom eldönteni hogy ez normális dolog -e az hogy a párom esti fürdés után egy alsónadrágban lefekvéskor mindig magához fekteti a 10 éves kislányát. Persze a gyermek annyira szereti az apukáját hogy ez neki természetes dolog . Jól van ez így?

Figyelt kérdés
Nem bírom már elnézni hogy ez minden este így van én ezt nem tartom egészségesnek . Nekem az a gyanúm hogy szexuálisan vonzódik a lányához. vagy nem ?
2014. aug. 14. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Mármint fekszenek együtt az ágyon és slussz? Hát, ebben én semmi extrát nem látok. Apum otthon mindig alsógatyában meg pólóban mászkált, a férjem apukája is, ettől még totál értelmes emberek lettünk. Pszichológusként amúgy úgy hiszem, nem itt kezdődik a szexuális vonzalom a gyerekekhez. Ha más is van, ami miatt gyanakszol, az más, de ez nem gáz.
2014. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
jelentsd fel, hurcold meg ország-világ előtt, vetesd el tőle a lányát, mert szeretik egymást ... fapina!
2014. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor feküdtem apukám mellett, így néztük mindig a forma-1-et, meg Bud Spencer filmeket, meccseket, majdnem minden napra jutott valami. Soha nem éreztem azt, hogy vonzódna hozzám. Amikor idősebb lettem, akkor egyszerűen elhagytuk. De együtt is alszanak egész éjjel? Én igazából azt nem értem, hogy akkor mikor vagytok ti együtt.
2014. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként jó ha tudod, a pedofil szülő/akárki jellemzően mások társaságában a gyerekkel kimért, visszafogott, és nem mutat semmilyen érzelmet.
2014. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te féltékeny vagy arra a kislányra...
2014. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat további szép napot mindenkinek !
2014. aug. 14. 15:50
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... mellettünk is alsó gatyeszba mászkált apu fürdés után, feküdtünk mellette az ágyban is tv-t nézve stb... Soha nem volt ebből probléma.
2014. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
mi is így néztünk anno a nevelőapámmal (fél éves voltam, mikor ő lett az apapótlék), soha nem vonzódott hozzám. tini korom körül elhagytuk, nincs ebben semmi fura.
2014. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is így mászkál nyáron, volt, hogy a 21 éves lánya bújt hozzá tévézés közben. Semmi szexuális felhang nincs ebben.
2014. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

a 12 éves lányom és az apja meztelen fürdenek a kerti medencében

akkor ö már pedofil?????

2014. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!