Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyermeketeknek volt szemölcs...

A gyermeketeknek volt szemölcse az első 2 évben? Mit csináltak vele?

Figyelt kérdés

A bőrgyógyász a fiamnak semmit nem csinált, csak ecsetelőt írt fel. De nem használ. Menjek tovább az ügyben vagy várjak még?


Nekem is volt korábban, de magától elmúlt.



2018. ápr. 15. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz nem az első két évben, de nekem volt amikor ovis voltam. Anyumék elvittek orvoshoz és kikanalazták, de ez szörnyű volt, annyira fájt, hogy még mindig emlékszem rá, és majdnem 20 év után is még látszodnak a hegek...

Utána késöbb megint előjöttek, azokat lefagyaztották és nem mindegyik múlt el azonnal, volt amelyiket 2szer kellett fagyasztani, de egyáltalán nem fájt, max ha véletlenül hozzáértek kicsit a rendes bőrömhöz is, de sokkal elviselhetőbb volt, mint a kikabalazás. A kikanalazást semmi képpen nem ajánlom.

2018. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de pont a mostani eljárásokra vagyok kiváncsi.

Mert nekem úgy tűnik már nem foglalkoznak ezzel úgy mint rég.

Nem akarták lefagyasztani meg semmi. Van ilyen???

2018. ápr. 16. 07:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza borgyogyaszatra es kapsz egy erosebb ecsetelot. Valoszinuleg csak vmi gyenget kapott.
2018. ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugaton éltünk, kb 2 éves volt a gyerekem, amikor a bőrgyógyász kikaparta neki. Futószemölcs volt, legalább 5 darab, mindet egyesével kb. fél perc alatt. Előtte emla krémmel kellett bekennünk, így elvileg semmit nem érzett. Nem is sírt, de igazából sohasem félt vagy fél az orvosnál, oltásnál sem sírt. Lefogták. Nyugat. Elmúlt, nyoma sincsen, azóta sem volt neki többet.
2018. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!