Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nem reggelizik, kihagyjuk...

Ha nem reggelizik, kihagyjuk a tizorait is es kovetkezonek csak ebedre kapjon etelt?

Figyelt kérdés
Mert a tizorai meg tul kozel van az ebedhez nem akarom h azzal lakjon jol. Van h siman kihagyja a reggelit, csak inni hajlando...
2018. ápr. 18. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha reggelizett, akkor nem aggódsz, hogy jóllakik a tízóraival?

Adj tízórait, ha nálatok öt étkezés a szokásos. De ne annyit, hogy egész napra jóllakjon vele a kisgyerek. Kevés gyümölcs és pár szem keksz, vagy egy kisebb banán, egy kis szelet kenyér vajjal és zöldséggel, esetleg egy gyerekmaroknyi dióbél, mazsola keverék elég.

2018. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne kaphatna tízórait, plána ha éhes???
2018. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
20 hos. Minden falatert imadkozni kell. Ha rajta mulna szerintem sose enne. Tizoraira elfogad egy banant vagy tejtermeket..
2018. ápr. 18. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Örülj neki, hogy estuj🍝🥓
2018. ápr. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen esetben tízóraira egy joghurt vagy egy pohár gyümölcslé, esetleg egy kisebb alma pont jó. Azzal nem fog órákra eltelni.
2018. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Olyan elkeseríto, hogy sokan erre gondolnak, hogy ha kieheztetik a gyereket majd enni fog pl vacsira :O Nekem van egy 26hos lanyom majdhogynem egy eve csinalja ezt, hogy nem akar enni, nagyon valogat stb. De soha eszembe se jutott h most nem kapsz enni h egyel ebedre. Orultem, hogy eszik egy megha egy falatot is a nap barmely szakaszaban. Es ha nem izlik az it eppen ele tettem, keszitek olyat, amit megeszik. Akar ez 3-4fele is szokott lenni, de nem adom fel, es ha keveset is tobbszor de eszik. Mi ugy szoktuk, hogy reggelizik(tobbfele valasztek,h biztosan elfogadja) aztan tizoraira valami joghurt vagy piskotas edesseg, majd a nap tobbi szakaszaban amikor elfogadja elfogadja, majd este vacsi.(Pedig van egy 6hos is mellette)+ van olyan, hogy ha en kanalazom neki nem keri semmikepp de ha magatol eszik, ugy eszik annyit amennyi jol esik neki
2018. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Reggelire 3-4 fele van, akkor a 3 foetkezesre akár 12 fele dologgal kinalod naponta? Amibol legalabb 6 féle főtt étel? Elég parán hangzik.
2018. ápr. 19. 09:12
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg te vagy a paras, aki ehezteti a gyermeket, hogy pontosan ebedre rendszeresen egyen.:D egy akaratos majdnem ket eves ebben a korban van nem kell mindig tokeletes rendszernek lennie ezzel kapcsolatbam..te meg csak szamolgasd ki hanyszor foz, mig kihagysz egy etkezest, hogy pontosan ebedhez uljon ossze a csalad. Reggelire igenis tobb felet keszitek neki,es olyanokat amit szeret. Ebedre is torekszem arra, hogy mindig a kedvere fozzek, ket fajtat szoktam igen, mert nekem az a fontos h egyen a gyerekem ebben a korszakaban is, nem az,hogy minden forgatokonyv szerint tortenjen. Tanacsot probaltam adni, hogy hatha jobb belatasra tersz, es nem ehezteted a gyereked, azert mert lusta vagy tobbszor megkínalni
2018. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mind a 42%ot az ilyen hasznos valaszokkal gyujtotted gondolom.
2018. ápr. 19. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom ez azert van, mert ilyen eszlenyek is vannak, mint te ;) nagyon gaz vagy, hogy engem probalsz lejaratni, mikozben tanacsot adtam, hogy ne legyen ilyen "szuper" felfogasod-otleteid
2018. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!