Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nincs szívem reggel felébreszt...

Nincs szívem reggel felébreszteni a lányomat. Olyan cuki amikor alszik. Van h tenyleg nem ebresztem fel es utana sietni kell. Ez normalis?

Figyelt kérdés
A ferjem meg csak nevet rajtam
2018. ápr. 22. 10:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
3 éves. Este 8-kor már alszik.
2018. ápr. 22. 13:44
 12/12 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ hova mentek mennyire vagytok időhöz kötve. De szerintem nem jó ha kapkodtok. Én a reggeli délutáni kapkodást úgy oldom meg, hogy a négy gyereknek előző nap kikészítem mit fognak felvenni. A tízórait én készítem el míg ők alszanak pl. De a mosakodásukra és az öltözködésükre kell időtnszánnom, meg, hogy tudjanak reggelizni kényelmesen. Én durván 1 órával kelek hamarabb mint ahogy a gyerekek. Így énis eltudok készülni nem kell kapkodnom. Majd a gyerekeket együtt öltöztetjük visszük oviba iskolába őket. A pici még csak 12 napos így aznő szoptatására is kell időt számolnom. Attól függően hova megyünk és mennyi idő oda eljutni ébresztem őket. De indulás előtt egy órával már ők is ébren vannak.
2018. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!