Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek vigyem ezzel...

Szerintetek vigyem ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés
6 éves kislányomon észrevettem hogy kb. egy hónapja a bal lábán ráng az egyik lábujja. Nem állandóan de így nap közben is látom hogy nem ő mozgatja. A családban már van idegrendszeri megbetegedés szerintetek lehet okom aggódni és esetleg megmutatni egy gyermek neurologusnak vagy ne foglalkozzak vele?
2018. ápr. 28. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a paramamik táborát erősítem, szerintem semmi hátrány nem származik belőle, ha látja egy neurológus, főleg hogy van idegrendszeri betegség a családban, de az sem mindegy micsoda, öröklődhet?
2018. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha kapásból neurológushoz nem is vinnéd el, a gyerekorvos véleményét azért kérd ki szerintem.
2018. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal ha megmutatod az orvosnak ártasz vele. Inkább egy fölös kör mint hogy ne foglalkozz vele és gond legyen. Bár nem hinném hogy erről lenne szó.Azert mutasd meg.
2018. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha van idegrendszeri probléma a családban, akkor szerintem nem kérdés
2018. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagyis nem ártasz vele. 2. voltam.
2018. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget szerdán megyek vele háziorvoshoz majd ő megmondja mi legyen.
2018. ápr. 29. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!