Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinéztem egy csúszdát a...

Kinéztem egy csúszdát a kislányomnak, de már csak kék színben van. Megvennétek kislánynak? Nem fiús? Vagy ebben nem számít a szín?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ügy...persze,h megvenném,ugyanugy csuszik..
2018. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel a színe??
2018. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyen megerősítésre számítottam! Én is így gondoltam, bár bizonytalan voltam. A kérdés el is dőlt.😀
2018. ápr. 28. 22:28
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Én eleve nem tudom értelmezni azt, hogy egy szín (pláne a kék) mitől fiús. Hülyeség lenne egy klassz játékot a színe miatt nem megvenni. Bármilyen színe van, ugyanúgy lehet rajta csúszdázni.
2018. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak a kék a kedvenc színe. A múltkor kimondottan világoskék pólót szeretett volna kapni, májusban lesz 3 éves
2018. ápr. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy megvenném! Nem hagynék ott egy klassz játékot csak azért, mert nem “csajos” a színe... bár én ettől eleve agyvérzést kapok még úgy is, hogy alapvetően csinosan, lányosan öltöztetem a háromévesem, de pl a kedvenc meséi mind “fiúsak”, így nyilván tele vagyunk ilyen rajzfilmes cuccokkal! Nyilván már elég nagy, így ő is beleszól abba, mi tetszik neki. Nem tudom, miért kell ebből egyáltalán ügyet csinálni
2018. ápr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Rózsaszínben nem venném meg, kivéve ha pont azt kérné a lányom. A kéknek kifejezetten örülnék. Uniszex szín.


Egyébként kék a rollere, kék a futóbicaja és ő választotta.

2018. ápr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lila van és az egyik gyerek fiú. Én nem fogok mindenből kettőt venni, mert más a nemük.
2018. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nyugodtan vedd meg. Ha fiad lenne és csak rózsaszín lenne szerintem nagyobb dilemma lenne :)))
2018. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét! Utolsó egyébként teljesen igazad van. 😂

A kislányom (2.5 éves) kedvenc színe a piros ezért voltam dilemmában. A bicója és több dolga piros, úgyhogy egyáltalán nem baj, hogy kék lesz (rózsaszín ne legyen😁), a lényeg ahogy írtátok, csúszik! Biztos, hogy szeretni fogja. Meg is vettük neki, mert ajándék lesz!

2018. ápr. 29. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!