Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legkorábban mikor küldted/küld...

Legkorábban mikor küldted/küldenéd lovas táborba a gyermeked?

Figyelt kérdés
Hány éves korában mernéd elengedni? Napközis tábor, nem ottalvós. Megbízható hely, járunk oda, és nagyon szeretné a tábort. Reggel nyolctól fél ötig tart, egy hét. 6 éves múlt. Elengednéd?
2018. ápr. 30. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

El.

Nekem is a lányom 6 éves lesz. Egy éve lovagol, és habár lesz tábor, de pont akkor elutazunk, de egyébként menne.

2018. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar jartok eleve, akkor persze, hogy elengednem. Ugyanaz mikor egyebkent is mentek, csak hosszabb.
2018. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
így igen. hosszabb időre, ottalvósan csak 8-9 évesen.
2018. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne engednéd? A tábort ilyen korú gyerekeknek találták ki szakszerű felügyelettel. Ha nem lennének oda elengedett gyerekek, nem lenne tábor se. Mitől félsz?
2018. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp 6 évest akartam írni, de látom, hogy annyi évesről van szó. Mitől tartasz egyébként? Az enyém is lovagol, ovis.
2018. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aggódós vagyok, de sejtem, h. el fogom engedni. napi kétszer fél órát lesznek lovon, a többi lóápolás, kézműveskedés, egyéb program. Csak azon gondolkoztam, hogy tudnak-e rájuk figyelni, ne kallódjanak, ne keveredjenek olyan helyre, ahova nem kéne. Mert ugye ha viszem lovagolni, akkor ott vagyok, lovagol, és ennyi. De lehet túlaggódom. Köszi a válaszokat!
2018. ápr. 30. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Soha a budos eletben.

Ram is eroltettek a lovaglast h milyen szep sport, le is estem rola, vagtazas kozben raadasul,azota vannak gerincproblemaim. Leesni masodpercek kerdese, akkor sem tudjak megakadalyozni ha figyelnek.

2018. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen a kérdezőék már túl vannak, ha lovagolni járatják a gyereküket. A gyereket meg gondolom nem erőltették, ha nagyon szeretne táborba menni. Vágtázni csak azok szoktak, akik már jól lovagolnak.
2018. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Baranka ***** válasza:
100%
5 és 7 éves gyerekeim vannak. Ők is mennek egy hét lovas táborba. Szintén napközis tábor. Simán elengedném a helyedben.
2018. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 6 évest nem fognak csak úgy vágtáztatni, főleg nem táborban ahol a banda fele kb először ül lovon, mikor én voltam táborban kb 8 évesen ott is csak az idősebbek vágtázhattak futószáron, közülük is azok akiknek már pöccre ment az ügetés.
2018. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!