Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan bölcsőde Budapesten...

Van olyan bölcsőde Budapesten ahol a délutáni csendespihenő legkorábban 2-től van? Éjjel dolgozunk és nem lehet a gyereket a bölcsődében altatni mert akkor még korábban kéne ébreszteni és már nem bírjuk fizikailag.

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem csak Te érted,hogy mit kérdezel.Én nem.

Csendespihenő ebéd után van,ami nem kettőkor van.

2012. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy ilyen lenne. Max magán bölcsiben. A kicsik 12-kor már beájulnak.
2012. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem a kérdező azt szeretné, hogy a gyermeke minél később aludjon délután, azért, hogy este is ménél később aludjon el, így reggel későn kel és ők tudnak aludni.


Szerintem ilyen nincs, mert általában az emberek napközben dolgoznak és nem szeretnék, hogy eltolódjon a napjuk. Esetleg nem tudtok visszaaludni? Felkeltek reggel, elviszitek a gyerkőcöt bölcsibe és visszafeküdni néhány órára?

2012. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

arról van szó, hogy ha 7-kor keltjük a gyereket, akkor mi kb 4-5 órát alszunk, ezért most az a megoldás van, hogy nem alszik a bölcsiben, hanem el kell hozni alvásidő előtt, így pihenhetünk 8-9-ig, ami még mindig nem túl sok, de így se jó igazán

a mi életritmusunk mellett az ebéd kicsit később van, a kérdés arra irányul, hogy akad-e olyan bölcsi/ovi, ahol nem délben altatják a gyerekeket hanem egy-két órával később

2012. jan. 20. 20:51
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Én sem értem mit írsz...

Pedig mi is éjjel dolgozunk. Attól a gyereknek nem kell és nem is szabad fordított életet élnie. A legtöbb bölcsiben fél 12-kor már ebédelnek, délben már alszanak. Kettőig nem nagyon bírnának fenn lenni.

2012. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
egy-két óra azért nem fordított élet, de látom nem nagyon van megoldás...a világ arra van beállva hogy 8-4-ig dolgozik az átlagember, mi ehhez képest el vagyunk csúszva és nagyon nehéz úgy beosztani az időt hogy pihenésre is jusson
2012. jan. 20. 20:55
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Én sem értem, mi a gond.

A kicsi egész nap bölcsiben, ti meg alszotok.

Este altatás, ti el munkába, majd reggel haza, ébresztés, bölcsi, és irány haza aludni.


A barátnőm is így csinálja, alszik 8-2-3ig, utána lerendezi a lakást, és jön a gyerekért. És ő egyedül neveli.

2012. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Márpedig ez később is így lesz. Oviba is időben kell menni és majd az iskolát se kezdik miatta 10-kor
2012. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tény...a baj az hogy még nagyon nem önálló és otthon gyakorlatilag nem hagy teret élni, de megoldjuk valahogy, köszi a válaszokat!
2012. jan. 20. 21:08
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez komoly??

Egy 2-3 éves gyerek hogy lenne már önálló??

2012. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!