Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan adjátok be az ilyeneket...

Hogyan adjátok be az ilyeneket a gyereknek?

Figyelt kérdés

2 évesemnek folvasat kellene szednie, az orvos mondta, hogy törjem össze és úgy adjam be neki..

Simán persze nem kell neki, próbáltam pudinggal, anyukám azt mondja hogy ő cukorral adtam nekem anno..

Ti hogyan csináljátok?


2018. máj. 4. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Egy pici mèzbe vagy egy pici tea a kiskanálba abba a gyógyszer.

És már legyen a kezedbe pohár amiben tea van.

Gyors lenyeli és iszik rá.

Nálam így vették be.

2018. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy kiskanál mézbe törték bele a gyógyszert (szinte por volt), összekeverték és úgy kellett megennem.
2018. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Én nem tudom lenyelni a gyógyszereket, mozsárban töröm össze és lekvárba keverem bele, gyereknek cukormentes lekvárt vennék.
2018. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Én úgyszintén összetöröm és egy kanál édes üdítővel veszem be.
2018. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kislányom pár hónapos korától gyógyszert szed kúraszerűen. Epehajtó,folsav. Eleinte forralt lehűtött vízzel kevertem el összetörve. Kiskanálra tettem,bekapta. Mondtuk,hogy ez gyógyi,be kell kapni.

Hozzátáplálás megkezdése óta pedig mikor mibe keverem. Amit épp szeret.

2018. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha mostanában annyit csalok,hogy előre mondom neki,hogy most meg fogom dicsérni,mert ügyesen be fogja kapni a gyógyit. Ilyenkor gyorsan beveszi,és várja a dicséretet :). 2 éves.
2018. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!