Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha azt mondom engem nem a...

Ha azt mondom engem nem a hétvége hanem a munka kapcsol ki, azon miért ütköznek meg? Inkább ne mondjam ha igy van?

Figyelt kérdés

Hétközben anya vagyok és háztartási robot a munka mellett, hétvégén pedig gyerekprogramokra járok, vagy gyerekkel vagyok mindenhol. Labdázunk, gyurmázunk, bábszinházban vagyunk, játszotéren vagyunk es en örülök a csendnek is a munkahelyen es hogy nem azt a szokincset kell használnom amit otthon. Kérsz inni, kérsz enni, egyszervoltholnem volt, tessék aludni, fogd a kezem, gyere, várj meg, stb


Amikor egy gyermektelen ismerösöm arra hogy bábszinhazba megyek a gyerekekkel azt reagálta hogy jo kikapcsolodást, elnevettem magam hogy de hisz nekem a munka az :D

Többször látszik hogy ezen megütköznek mások.


Vagy szánalom vagyok hogy a hobbim a munkák es ennyi az életem csak? Vagy nem értem


2018. máj. 6. 20:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Sok anyának a munka a kikapcsolódás.Hétvégente járunk le Balatonra, nekem is jó pihenést kívánnak, hát én is röhögök magamban, persze kínomban. Szeretek velük lenni, de fárasztóbb, mint dolgozni.
2018. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
A gyermektelen emberek nem úgy képzelik el a gyerekes életet, ahogy mi megéljük. De ne vedd kötekedésnek tőlem, szerintem egyszerűbb lenne annyit válaszolni, hogy köszi.
2018. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Meseelöadást nézni nekem is terhesebb, mint akár az uj rendeleteket vagy bármit ami felnött szintet üt meg :)

Azt hittem ez kb egyértelmü másoknak is de a reakciokbol itelve mégsem az

2018. máj. 6. 20:39
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy vagy szánalmas. Aki valamennyire is szereti a munkáját az ugyanígy érez, csak a legtöbb nem valja be, mert cikinek érzi. Egy gyerek körül rengeteg a munka, és sokszor ez fárasztóbb tud lenni mint egy nyugis nap a munkahelyen.
2018. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én már nem is emlékszem gyerektelenul miket hihettem a gyerekesekröl.
2018. máj. 6. 20:41
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Elég furán hangzik. Szerintem is fárasztóbb a gyerekkel lenni, mint dolgozni, de én akkor is szívesebben töltöm az időmet a gyerekemmel, mint a munkahelyemen. Szeretem a munkám, de alig várom a hétvégéket, szabadságokat, hogy a családdal lehessek. Eleve értük dolgozok.
2018. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
Én ugyanígy vagyok ezzel, úgy lefáradok hétvégén, hogy alig várom a hétfői munkát, semmi pihenés nincs abban hogy a gyerekkel lemegyek a nyaralóba, strandra, játszótérre... Abszolút szívemből szóltál!
2018. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Ne részletezd senkinek, úgysem értik.

Írom ezt úgy, hogy én jobban szeretek itthon lenni és dolgozni, mint egy rakat pletykás nő között.

De nekem már kamaszaim vannak, a kisgyerekek mellett pedig tényleg 24/24 a szolgálat.

2018. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Értem, hogy mire gondolsz, de szerintem nem jó ez így, nekem jó a lányommal tölteni az időt, de mi igyekszünk olyan időtöltést választani, ami mindhármunknak megfelel, szoval ha mondjuk utálom a gyerekkoncertet, akkor oda ritkán megyünk és nem minden hétvégén, persze ez csak példa volt.
2018. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Mi olyan programokra járunk, ami engem is szórakoztat, mondjuk nekem már nagyobb gyerekeim vannak. Pl. mozi, színház, kirándulás stb. Ilyenkor nagyon szeretek velük lenni és élvezem is. De ha otthon vagyunk, akkor nemcsak a gyerkeimmel vagyok, hanem főzök, mosok, takarítok, plusz ellátom őket és foglalkozom velük. Ez így fárasztóbb mint a munka az biztos.Tehát ha rangsorolni kellene amit a legjobban szeretek a gyerekekkel programozni, utána a munka és ami számomra a legrosszabb, a gyerekekkel otthon lenni plusz házimunkázni.
2018. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!