Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történhetett velem? Nem...

Mi történhetett velem? Nem szeretnék ilyen maradni. Hogyan változtassak a helyzetemen?

Figyelt kérdés

Az utobbi időben mintha megváltoztam volna, de nem a jó irányba. Pár hónapja minden hétvégén segítettem anyukámnak, maximálisan kihasználtam a hétvégéket, most meg általában csak számítógépezek, rajzolok, ritkábban elmegyek a barátnőimmel valahova vagy egy kicsit takaritok és tanulok. Mintha szeretethiányom lenne és azt az evésbe meg a semmit tevésbe folytanám, pedig nem történt nagy tragédia az utobbi időben.

Hétközben semmi baj nincs, mert akkor el vagyok foglalva, de amikor jön a hétvége mintha kicserélnének.

15\L



2014. márc. 1. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Hétvégén nincs itt minden barát. Ugye hétköznap délután mindig együtt vagyunk, de ilyenkor mindenki elmegy. Használd ki a hétvégét. Olvass könyvet. Nézz filmeket. Skype-n beszélgess a barátaiddal akik nincsenek ott. vagy próbálj ki sminktechnikákat. Próbálgasd ki milyen haj hogy áll. Próbálj arcpakolásokat. keresd elő a régi képeidet. tegyél rendet a ruhásszekrényedben (válogasd ki melyik ruha kicsi rád...) Látogasd meg a nagyszüleidet/ rég nem látott rokonokat. Itt a jó idő mozdulj ki a szabadba :) Annyi a lehetőség.Élj velük :)
2014. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a baj? Hogy hétvégén nem vagy annyira társasági? Jó az, nem kell annyira pörögni, vagy nem értem most mi a gond, rajzolsz, tök jól elfoglalod magad; ha elmondanád a problémát is, lehetne segíteni:)
2014. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Úgy látszik, hogy nekem nem tesz jót az egyedüllét. Régebb ez fel se tünt. Szoktam kirándulni is a természetben, de valamiért hiányzik a társaság. Akkor megprobálom jobban beprogramozni a hétvégéimet csak az a baj, hogy nincsenek nagyon olyan barátaim akiket elhívhatnék ide-oda és el is jönnének velem, de megprobalok szerezni.

A problémám az lenne, hogy ha így folytatom a hétvégi zabálást nagyon meghízok, ezt meg nem szeretném, de ez is megoldható.

2014. márc. 1. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!