Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hisztitől hányt már valakinek...

Hisztitől hányt már valakinek a 3 éves kisgyereke?

Figyelt kérdés
Lányom elmúlt hetekben rendkívül hisztis lett ,az elmúlt egy hétben 3 x hányt,ha hisztizett,de csak akkor. Jó a közérzete ,eszik ,iszik,létezhet ilyen? Harmadik gyerkőcöm de ilyet még nem láttam .elkezdi a hisztit,sír,hüppög,öklendezik ,hány ,de nem sugárban,aztán vége...Nemtudom hogy a hisztitől hány vagy azért hisztizik /sír/ mert nem érzi jól magát,de mondom minden okéy vele.Most 2 napja nem hisztizett ilyen "erősen" nem is hányt. Valaki járt már így?
2010. jún. 14. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elsőszülöttünk párszor eljátszotta.Én csendben átöltöztettem,megmosdattam és látta rajtam,hogy ez nem jön be!Azóta sem volt ilyen:)Akkor 2 év körüli volt,most 5 éves:)

3 gyerekes

2010. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is előfordult már nemegyszer. 2.5 éves.
2010. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a fiam olyan 20 hónapos lehetett, mikor ezt elsütötte.

utánaolvastam a neten, állítólag azért hánynak, mert túllőttek a célon. - túlzásba vitte a hisztit, és nem tudja abbahagyni, pedig akarja, de totál belehergelte magát. a hányással lezárja, csak iszonyatos látvány és dühítő is.

2010. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igazán nem gondoltam hogy létezik ilyen.A nagylányom 18 éves a fiam 8 a kicsi tündérke okt.ben lesz 3. Látjátok van mögöttem is tapasztalat de ilyet ...akkor talán jó ha elkerülöm hogy bepörögjön bár ő attól pörög h ráhagyom a hisztit,de akkor taktikát váltok:) köszönöm!
2010. jún. 14. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Szó nincs róla! Rá kell hagyni a hiszit, itt nincs más taktika! Hányt, hát akkor hányt, átöltözik és kész. Ha "taktikát váltasz" és azért, mert el akarod kerülni a hisztit,megteszel dolgokat, amiket nem akarsz, akkor mindig az lesz, amit ő akar. Nem lesz attól baja, ha elhányta magát. Megmosakszik, átöltözik és utána sem lehet az, amit ő akart, akkor rájön, hogy teljesen felesleges. Ez csak egy erősebb hiszti, de akkor is csak hiszti! Ne engedj! L27
2010. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13:51 ! Van benne valami amit tanácsoltál...
2010. jún. 15. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!