Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Osztálykirándulásra mennyi...

Osztálykirándulásra mennyi zsebpénzt adtok 3os gyereknek? Budapestre mennek Állatkertbe és a cyber jump-ba. Idáig nem lehetett pénzt vinni.

Figyelt kérdés

Azt mondták igény szerint lehet mekizni akinek a gyereke szeretne. West endben fognak még menni, ott tervezik az ebédet.

Szerintem túlzás nem örülök neki. Pakolok neki enni de úgy is elcsábul majd.


2018. máj. 15. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom egy menüt akar enni, nézd meg melyiket szereti és mennyi az ára. Mondjuk azért, ha egy osztály elmegy, akkor vagy mindenki egyen, vagy senki, kalkulálják bele az árba. Így azért elég gáz, hogy a csoport egy része csak nézi, ahogy a többi eszik.
2018. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Osztálypénzt nem mindenki fizeti így ezt találták ki. A minimumot fizetik a belépőket 2 gombóc fagyit, az utazást az osztálypénzből és ennyi

Engem is zavar nagyon :(

2018. máj. 15. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk nektek legalább osztálypénzből ki tudják gazdálkodni, nálunk az oviban havi 1500 forint a csoportpénz és még egy Vadasparkot se tudtak belőle kihozni. Szülőin mondták, hogy a csoportpénzből vesznek a csoportba játékokat.
2018. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Annak a gyereknek pláne nem mindegy akinek nem tudnak zsebpénzt adni...

Én adnék és maximum 2000ft-ot. Elmondanám a gyerekemnek, hogy egy mekis menüt vehet belőle, másra ne költsön.

Emlékszem gyerekként nekem sem tudtak sokat adni, 1 csokit tudtam venni míg volt olyan gyerek aki chipset, üdítőt és még játékot is tudott venni. Szerintem az a szülő sem volt normális aki több ezer forintot a gyerek kezébe nyomott.

2018. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Az én elsős gyerekem 4 napra megy természetiskolába hétfőn. 3000 Ft kap fagyira, kekszre meg ilyesmire. Gondolom lesznek olyanok is, akik jóval többet visznek, de szokja meg, h ennyiből kell gazdálkodnia.
2018. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

2000 ft szerintem is reális. Kijön belőle egy menü (ha akar enni), esetleg még szükség esetén innivaló, ha elfogy, amije van.

Én azért a lelkére kötném, hogy otthon el kell számolnia a pénzzel (és ha ezt meg tudja tenni pontosan, akkor a maradékot természetesen megtarthatja)

2018. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2-3 ezer forint körül gondoltam.

Annyit csinálunk hogy a meki honlapját megnézzük mi mennyibe kerül, ő is látni fogja. A blokkot hozza haza

Bazár sort próbálják kihagyni de azt mondta ha ott megállnak gyurma ragacsot szeretne venni.

2018. máj. 16. 09:05
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Sztem a 2-3e Ft pont jó. Mekiben vesz egy menüt (vagy talán jobb, ha megnézitek az árakat, és összeraktok vmi mást, ha az olcsóbban jön ki), és marad pénze, ha bármi egyéb probléma felmerül.

Mondjuk azt sem értem, miért a Mekibe viszik a kölköket. 10-20 évvel ezelőtt értem, mert akkor alig volt gyorsétterem. De most már annyi jobb és olcsóbb opció...

2018. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!