Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem eszem meg a szendvicset,...

Nem eszem meg a szendvicset, péksütiket. Mit lehet vinni osztálykirándulásra, amitől jól lakhatok? 17/L

Figyelt kérdés

Nem finnyáskodásról van szó, megbecsülöm az ételt az asztalon, csak az utóbbi időben mindig felkeveri a gyomromat ezek és egy kiránduláson nem szeretnék rosszul lenni. Milyen tippjeitek vannak, milyen olyan kaja lehet?

Melegítésre nem lesz lehetőség és rendes menetrend szerinti vonattal megyünk. (gondoltam ezek fontos infók)


2016. jún. 1. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Vihetsz főtt ételt, amo hidegen is jó,pl sült hús, vagy főtt tojás, de amúgy suliban mit szoktál enni?
2016. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Ott valami gond van, ha te minden péksütitől és minden szendvicstől rosszul vagy. :(
2016. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
17%
Zabkását
2016. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
joghurtot,kekszet,csokit vigyél :D
2016. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Vagdalthús, kell hozzá egy konzervnyitó vagy már előre kinyitod otthon + villa + kenyér, zsömle vagy kifli .
2016. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
keksz, alma, banán, sport szelet, műzli szelet, nápolyi, műzli magába, sajtos tallér, perec.
2016. jún. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Esélyes hogy gluténérzékeny vagy ha a szendvicsektől és péksütiktől rossz a gyomrod.


A kérdésedre válaszolva: azt vigyél amit szeretsz és nem érzed magad rosszul tőle. Tudom ez nem nagy segítség, de annyi mindent lehetne írni..

2016. jún. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Én is azt mondom, egy nap nem a világ, ki fogod bírni azzal, amitől biztosan tudod, hogy nem vagy rosszul, és persze nem romlékony.

Az ásványvizeidet (mondjuk 2 fél litereset ), fagyaszd le, és egy hűtőtasakba tedd, a kajáddal együtt.Így biztos nem romlik meg, és nem is nagy pakk egy hűtőtasak.

Az előző válaszokból is szemezgethetsz, vannak jó ötletek.Olyan húsféleségeket is vihetsz,(sült, rántott) amit kenyér nélkül, paprikával, paradicsommal, uborkával esetleg még főtt tojással meg tudsz enni.

2016. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
**... amiről biztosan tudod...
2016. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem cöliákiám van, de olyannyira elszoktam már a kenyér/péksüti féléktől, úgy egyáltalán minden lisztneműből készülttől, hogy ezek gluténmentes változatait sem eszem meg, mert nem szeretem. Készíts dobozba salátát,értelem szerűen valami nem túl folyós dresszingben úszót. Választasz egy bázist, teszem azt jégsaláta/rukkola endívia, tökmindegy és ezt kevered minden félével, paradicsom, retek, paprika, olivabogyó, magvak, sült csirkekocka, főtt tojás, a lényeg, hogy a zöldségen kívül laktató hozzávaló is legyen benne, mint mondtam erre a legjobb a hús és a főtt tojás vagy gomba félék, ha szereted. Sokaknak nyúlkajának tűnik, de simán lehet laktató, teljes értékű salátákat készíteni, ha tovább gondolja az ember. A hagyományos görögsaláta is jó csirkével, de a cézárhoz is lehet nem romlandó dresszinget készíteni. Bedobozolod adagonként (egy napra 2 adagnál több nem kell), pakolsz mellé egy villát és kész is. Mivel itt a meleg, én tejterméket nem vinnék, ellenben 2-3 banán jó szolgálatott tehet. Energia és műzliszeletekből is van gluténmentes, amiben nincs semmi lisztnemű. Én nem vagyok szívbajos, egyáltalán nincs nőies ízlésem, rühellem az édességet és ugye mint említettem evvel együtt minden süteményt is, de lelkiismeret-furdalás nélkül előkapok bárhol egy sült oldalast vagy csirkecombot, de gondolom 17 évesen Te még nem tartasz itt. A lényeg, hogy ne üres kalóriákat vigyél be, ha már szénhidrát, akkor lassú felszívódású legyen, hogy ne maradj éhes. Csomagolt magvak is nagyon jók nassolni, kesudió, pisztácia, dió, stb... Rövid időre egész egyszerű megoldani, szerintem nem lesz gond és a szüleid is biztosan segítenek, legalábbis én tutira nem engednélek el egy jól felszerelt, számodra megfelelő elemózsia-csomag nélkül, az hótziher :)
2016. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!