Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vett már valaki a gyerekének...

Vett már valaki a gyerekének a fortnite játékban előfizetést? Megbízható az oldal? Fiam ezért nyúz egy ideje de nem tudom neki való-e 11éves

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Hali!


Lövöldözős játék, de nem az a nagyon agresszív fajta, amitől tűzzel vassal kéne tiltani a gyereket. Pláne hogy biztos sok kortársa is játszik. Mértékkel szerintem nem gáz ha játszik vele. . A hivatalos honlap meg a hivatalos felületeik természetesen megbízhatóak.

2018. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megveheted neki, nem csak simán lövöldözős játék, csapatmunkát is igényel, logikus gondolkozást.

A hivatalos játék honlap mindig megbízható.

2018. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Követem ezt a kérdést, ha ne baj. :) Az én fiam még csak 8 éves, ő is ezzel nyúz folyton, de mi nem akarjuk megengedni, mert elvileg 12 éven felülieknek való. Az őszinte véleményetekre lennék kíváncsi: 8 évesnek engednétek? Olyan nehéz eldönteni, mert hülyeségeket nem szeretnénk hagyni neki, de állítása szerint kilóg az osztályból, amiért nem játszik ezzel, és indokolatlanul a közösségtől sem szeretnénk megfosztani.
2018. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kisfiam is pont ezt mondta de hát anya ezt mindenki játsza. Mindenkinek megvan.. Engedtük neki végül mert ne véres játék igaz lövöldözős de eléggé gagyi az apukája szerint. Építeni is lehet benne.

Az a feltétel ha jól tanul játszhat a barátaival de nincs káromkodás ha szólunk akkor befejezi a játékot. Annyit kért ha be kell fejeznie a játékot és ha csatában van lejátszhatja.

Rokon gyerekek körében is ez a menő játék, pont tegnap egész vacsi közben erről meséltek :)

Gyereknapra fortnite mintás pólót rendeltünk remélem lesz öröm.

Ülj le játszani a fiaddal együtt próbáljátok ki. Hagyd hogy ő meséljen róla, így hátha jobban megismered a játékot.

Nekünk egy fontos szabály volt, addig nem játszhat ilyesmit amíg nem olvas folyékonyan, nem ír helyesen.

2018. máj. 21. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!