Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti 5 éves lányotok kitörli...

A ti 5 éves lányotok kitörli a fenekét kakilás után?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva 5 éves lesz, és ha kakil, akkor ordít a wc-ről, hogy neki kakis a feneke. Mikor rászólok, hogy törölje meg, elkezd fesztivált csapni, hogy nem tudja meg ilyenek. Közben meg csak nagyon lusta, még erre is. Szerintetek hogyan tudnám megértetni vele, hogy ezt neki kellene, nem nekem.
2018. máj. 22. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2018. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy nem tudja, mert tudná ő. Csak nem akarja. Írtam is fent, hogy addig hisztizik, amíg oda nem megyek és ki nem törlöm neki.
2018. máj. 22. 20:14
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
És miért nem segítesz neki? A kérdésre a válasz, nem, 5 évesen még nem törölte ki, mert nem érte el rendesen. 5,5 éves korától kb már nem is engedi hogy segítsek neki. De van egy tesója, aki szintén lusta, ha akarja megcsinálja (idegen helyen), itthon inkább ordít. Belefér.
2018. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Megcsinálja, nagyon ritkán kér meg,hogy segitsek. Szeptemberben nagycsoportos lesz,jövöre suliba,szeretne járni..azért szerintem illene legalább néha megoldania..
2018. máj. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én sehol sem írtam, hogy nem segítek neki. Csak azt veszem észre, hogy addig hisztizik, ordít amíg én el nem végzem helyette. Aztán lenyugszik. Egyébként elég hosszú végtagjai vannak már, elérné a fenekét.
2018. máj. 24. 15:35
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

A kérdés, hogy tényleg csak lusta, vagy még nem tudja? Nem minden 5 évesnek ér el addig a keze még.


Az én lányom 5 évesen már kitörölte magának, ellenőriznem sem kellett. A fiam lustább volt, pedig meg tudta volna csinálni, de a 6. éve előtt egyedül intézte.


Ismerek olyat, aki 9 lesz és még a szülei törlik a fenekét, na ő lusta, pedig már 3. osztályos.

2018. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy eléri mert mondjuk fürdéskor is meg tudja mosni.
2018. máj. 24. 18:08
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak hisztizik, én biztosan nem törölném neki, de megmondanám, hogy míg kakás a segge, bizony benn marad.


Azért műsorozik, mert úgyis megcsinálod.

2018. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!