Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekkel sátorozni?

3 éves gyerekkel sátorozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék a 3 éves kislányommal (múlt hónapban volt a szülinapja) sátorozni menni. Értsd: délután lemenni a kempingbe, másnap délelőtt haza. A kiscsaj eléggé ügyes, önálló (néha túlságosan is az akar lenni :))), szerintem simán bevállalható lenne egy éjszakás sátorozás, hálózsákban alvás. A nejem persze hallani sem akar róla :)


Mi a véleményetek?


2010. jún. 15. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem jó ötlet, a kicsinek is tetszene, az biztos!


32N

2010. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az enyémek kb 1 éves kortól voltak sátorozni és nem 1 napra, hanem volt hogy 1 hétre.

Mi baja lehetne? Nagyon fogja élvezni, beszéld csak rá a feleségedet!

3 gyerek anyja

2010. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nem kérdés, hogy a gyermekemnek tetszene. A teljes extázis garantált :)
2010. jún. 15. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor "légy férfi"és állj a sarkadra. (mondom ezt nőként :) a te gyereked is. Amikor én valamitől féltettem a gyerekeim ebben a korban, valamitől amit persze az apjuk talált ki, akkor mindíg azt mondta nekem, hogyha "vasárnapi apuka" lenne, láthatással, akkor bele sem szólhatnék, hogy mit csinál a gyerekekkel, nehogy már ennél kevesebb joga legyen a házasságban. Engem meggyőzött. :)
2010. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is buli! Mi is voltunk a fiúkkal ennyi idősen. Nagy élmény volt nekik.Bár megértem az aggódó anyukát is. Vállalj át mindent, a készülődést, segíts összeírni mit kell vinni, engem így tudna meggyőzni , ha nem akarnék menni. Lányom 1,5 éves, és az idén itt a kertben teszteljük, hogy bírja, és ha jól, akkor kalandra fel!
2010. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lakik valaki kertes házban? nagyi, barátok? Ott kipróbálnátok, hogy mit szól hozzá a csajszi. Ha valami nem ok. akkor csak be kell menni a házba. Nálunk szoktak a barátaink sátorozni.
2010. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az 1 évesünkkel mentünk 1 hétre sátorozni. Idén is készülünk.
2010. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán, mi a fiammal másfél évesen sátorztunk Korzikán,

(több helyen 2 hétig)

Nagyon mókás volt a kempingben a gyerekkel állandóan a mosógépeket jártunk bámulni, akkor éppen mosógépes korszkát élte.

Azóta is minden évebn megyünk (illetve tavaly nyáron apartmanban votunka pici miatt), sőta fiam anyósékkal is megy minden nyáron 2-3 hétre a horvát tengerpertara kempingezni.

Most nyáon a kicsi lesz majdnem másfél, és írány a tengerpart sátorral.

2010. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!