Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldod meg az utazást,...

Hogy oldod meg az utazást, bevásárlást egy szobatisztaságot még csak tanuló gyerekkel?

Figyelt kérdés
2,5 éves lányomnak 30-40percenként pisilnie kell ezért ha éppen úton vagyunk megállunk és leguggol egy fa vagy bokor mellett. Eddig azt hittem, hogy ezt így kell csinálni, hiszen ő még nem tudja csak max fél percig visszatartani, de tegnap mikor a szomszéd városba kellett mennünk az emberek szinte megbotránkozva néztek ránk. Igyekszem nem forgalmas helyre vinni, de pár ember akkor is látja. Vagy hogy lenne a helyes? Vigyük a bilit? De utána hová öntsem a tartalmát? Ti hogy csináljátok?
2011. nov. 8. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne foglalkozz azzal, hogy néznek mások! Annyi ostoba ember van, hogy ha folyton figyeled a reakciókat, ki sem lépsz majd a lakásból.

Gyerekeknek és kutyáknak egyértelmű, hogy szabad pisilniük köztéren. :) És tudod mit, ha nagyon muszáj lenne, én is megtenném, és attól még nem vagyok egy neveletlen tahó. ;)

2011. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én amíg nem tudta valameddig visszatartani, és elmenni pisilni indulás előtt, addig bugyipelenkát adtam rá. Így is 1,5 évesen szobatiszta volt a nagyobbik lányom. A kicsi most 22 hós, itthon bilibe megy és bugyiban van, nincs baleset, vissza is tudja tartani, de ennek ellenére nem merek vele elindulni bugyipelus nélkül, mert ebben az időben (hidegre gondolok) biztos, hogy nem vetkőztetném csupaszra, nehogy megfázzon, ha kinn jön rá.


Egyébként nem, mondom, hogy ez a jó módszer, sőt, de én nagyon nem szívesen pisiltetem őket utcán, csak akkor, ha tényleg nagyon-nagyon muszáj... De egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor került erre sor az elmúlt években.

2011. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,


mivel folyton úton vagyunk így pontosan ugyan így csináltuk, ahogy Ti!! ha pisilni kellett, megálltunk és pisilt!! sőt... 1-2x előfordult, hogy kakilnia kellett és nem volt a közelben wc, elbújtunk, kakilt, összeszedtem egy zacsiba és kidobtam a kukába.

az, hogy az emberek megbotránkoznak e ezen vagy sem nem foglalkoztat!! a fiam nem volt hajlandó felvenni a bugyi pelenkát, mert azt mondta az is pelus, Ő pedig már nagy fiú és ezért szólni fog. nem erőltettem.

ne aggódj, szerintem jól csinálod!!


Ági

2011. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne aggodj. Nem te vagy az egyeduli. Aki meg megbotrankozik annak biztos nem volt meg dolga kicsi gyerekkel. :)

En bilit szoktam magammal vinni mert hordozhato bilink van ami legmentesen zar. Igy ha pisi van akkor lezarja es egy wc-nel, mosdonal vagy akkar otthon kimosom es domestosos fertotlenito kendovel kitorlom.


[link]


Ha meg kakilni kell akkor bili zacsit szoktam beletenni. Kaki utan osszefogom es a bilibe hagyom ami jol lezarja. Egy erre alkalmas helyen eldobom. Eddig 2-szer fordult elo ugyhogy egy 30db-os bili zacsi eleg lesz eletunk vegeig ahogy elnezem. :)


Ha uton vagyunk keresek egy kevesbe forgalmas helyet ha van ido es ott ultetem ra. Jatszoteren beviszem a wc-re vagy a pelenkazo helysebe es ott ultetem ra, itt ki is tudom mosni a bilit igy nem hasznalunk zacsit. Auto palya mellett ha meg kell allni de nincs megallo akkor ott siman raultetem az ut szelen. Vonaton is biliztunk mar. Szoval en nem latok ebbe semmi gondot. Ha meg neznek akkor meg neznek, kakilni akkor is kell. :)

2011. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
26 hónapos a kisfiam. Úgy csinálom ahogy Te! Mondjuk ő 2 órát kibír. De ha éppen út közben szól, hogy pisilnie kell, félre állunk és pisil. Én meg nagy ívben let*jom, hogy ki mit gondol rólunk.
2011. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azokkal, akik megbotránkoznak. Úgy látszik jobb dolguk nincs, mint Veletek foglalkozni. Én inkább azon aggódnék, hogy ilyen időben felfázik, és ez kislánynál nagyobb eséllyel következik be.
2011. nov. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!