Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondtátok el a szüleitekn...

Hogy mondtátok el a szüleiteknek, hogy gyereketek lesz?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel a hétvégén szeretkeztünk gumi nélkül,de csak addig volt így még ő elnem ment,demár így is lehet terhes...bár ennek mi nagyon örülnénk! Szüleinknek,hogy mondjuk el,hogy baba jön,ha arrak kerül a sor,fontos lenne,hogy ti,ha ilyen helyzetben voltatok,hogy mondtátok el?
2010. dec. 13. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem értem,ha gyereket szeretnétek akkor miért használtok gumit,na mind1.

én tuti úgy mondanám majd el,h ire karácson ylesz arra már tudni fogjátok és addigra vennék egy könyvet h nagyszülő leszek,v nagyszüleimnek,vagy egy kiscipőt :)

am hány évesek vagytok?

2010. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
L16/F22 nemkell lekiabálni a korunk miatt...
2010. dec. 13. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én másnap elmondtam mikor pozítív lett a teszt, már nagyon várták, így örültek neki. És örülök neki, hogy elmondtam, bár így ők is izgulnak értünk, mert 6 hetes vagyok, és 5 nappal ezelőtt 2 doki még nem látott semmit,1 meg bizonytalan volt a 3 pozítív teszt ellenére is. 3 nappal ezelőtt a 4-dik doki megnyugtatott, hogy minden rendben és 12mm a baba, a szívhangja is jó, és jó helyen van. :)

Szóval jó dokit válassz, amikor vizsgálatokra jársz. Ha nem válik be, vagy bunkó keress másikat, akiben megbízol és akkor nyugodtabb is leszel amikor vizsgálatokra jártok. :)

Ne idegeskedj, sokat pihenj, sok gyümölcsöt egyél! :)


Sok sikert!!! :) Edit

2010. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi majd átt adom a bnőmnek:)
2010. dec. 13. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

egy 16 éves lánytól nem bánnád ha gyereked lenne 22éves felnőtt férfi fejjel??? :o

Ha én lennék a lány anyja,biztos nem dicsérnélek agyon,hogy milyen ügyes voltál,hogy gyereket csinálsz a tinilányomnak...

2010. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A ti esetetekben tutira felmerül majd a kérdés, hogy miből akarjátok eltartani, hol fogtok lakni? (Gondolom nincs saját lakásod vagy tévedek?)

Bár, ha van lakásotok+jó munkád, akkor nincs gond.

Szóval ezekre a kérdésekre mindenképpen készüljetek fel, mielőtt elmondjátok a nagy hírt! Mert hülyén fogja magát kivenni, ha a szülők előtt álltok neki ketten a kérdést megvitatni.

2010. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kérdésre válaszoljatok...köszi
2010. dec. 14. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Öregem!

Hát álljatok oda eléjük,de ha lehet akkor legyen köztetek vagy 5méter!És mondjátok el hogy jön az unoka!

Aztán kihasználva az öt méter távolságot,gyorsan fussatok mert ha én lennék a szülő helyébe úgy elkapnálak,édes fiam hogy ütnélek amíg lélegzel,amiért ennyi eszed van 22évesen!

2010. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!