Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti gyereketek is csak fekszik...

Ti gyereketek is csak fekszik egésznap amikor beteg?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Forditva. Amikor 38,5-re nagynehezen lehuzza a 39,5 fokos lázát a fürdő es lázcsillapito, nevet, pörög, az apja pedig a nagy eszével megvádolt hogy hazudok hogy beteg a gyerek.
2018. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
39,5 fokosan hányni szokott a láztol es félájultan aludna csak ugye en azonnal viszem hűtőfürdeni es lazcsillapitot adok nem várok.
2018. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Még a gyerekklinikán is csak az intenzíven lévő nagybetegek fekszenek, a többieket alig lehet ágyban tartani.
2018. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ő nem. Van betegség mikor nyűgösebb de úgy eljátszik azért, máskor sokat alszik, sokat pihen, de vannak jobb órák, mikor elevenebb.
2018. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Miért, mit kellene csinálnia?

Én feküdtem mindig gyerekkoromban, az tuti. Jahh de én nem voltam kényszeres, hiperaktív meg még ki tudja milyen agybeteg gyerek.

2018. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Max. nem emlékszel 5-ös. A kisgyerekek 99 %-a max. akkor fekszik egész nap, ha a halálán van.

Kb. 7 év felett, amikor már nem kisgyerek, már máshogy alakul az arány, nem kell őket erővel. ágyban tartani.

2018. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk csak akkor fekszenek, ha nagyon magas lázuk van, 39 fok felett, egyébként úgy viselkedik mint máskor. Amint hat a lázcsillapitó megy játszani.
2018. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Ha lázas-bágyadt, akkor fekszik. Igen, akkor képes egész nap, főként ha nem húzza le rendesen a lázás a gyógyszer.

ha lázas, de nem fekszik, cseveg, játszik, pörög, akkor lázcsillapítót sem kap.

2018. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nagyobbik lányom alszik betegen, ha lázas. Kisebbik ordít, nyűglődik lázasan. Nekem mind a két véglet kijutott. Látod, bármelyik vislekedés normális, a felnőttek sem egyformán viselik pl a fájdalmat.
2018. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Ez nagyon sok mindentől függ, és nagyon változó. Volt mikor 39 fokos lázzal rohangált, és olyan is mikor 38 fokossal szótlanul feküdt egy korházi ágyon. Nem minden vírusra baktériumra vagy fertőzésre reagálnak úgy a gyerekek. Arról nem is beszélve, hogy nincs két egyforma gyerek sem.
2018. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!