Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Figymaszűkülettel mütik a...

Figymaszűkülettel mütik a kisfiamat, mennyi a idő a gyógyulás?

Figyelt kérdés
agusztus közepén műtik. Szeptemberben kezdené az ovit. Mennyi idő a gyógyulás? Kezdheti szeptemberben vagy halasszam a a hónap végére a beszoktatást?
2018. máj. 31. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mennyi idős? Miért kell műteni?
2018. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Minden mutet 6 het utan szamit gyogyultnak. Addig vigyazni kell ra nagyon.
2018. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Az én fiamat annó csütörtökön műtötték, hétfőn kontroll, kedden már ment oviba.
2018. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 éves. Le van tapadva, nehezen pisil és fájlaja.
2018. máj. 31. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 éves volt. Teljesen le volt tapadva, de neki nem fájt, és pisilni is tudott. Viszont pont előtte nem sokkal hagyta el a pelust, féltem is, hogy visszaesés lesz szobatisztaság terén, de szerencsére nem volt gond. Az első 1-2 nap csípte neki a pisi, de hamar meggyógyult. Minden jót kívánok nektek!
2018. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És hogyan műtik? Mi a beavatkozás neve?
2018. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a beavatkozás pontos neve. Az urológiára kellett elvinni, ott megnézte neki a doktor úr. Megállapítja hogy kell e müteni vagy elég e a kenőcsös kezelés (először az volt neki, de nem használt). Kitűzött egy napot a műtétre, nálunk csütörtökönként vagy egy napos sebészet. Reggel 8kor mentünk az osztályra, ott kapott valami bódítót a fiam (ebből kértünk otthonra is de nem kaptunk 😁). Majd elvitték a műtőbe, ahol zajlott az altatás, meg maga a beavatkozás. Állítólag egy pici kis metszés csak a féken, nem is látszott rajta semmi. Még a műtöben ébresztik és jön vissza az egys-re. Ott kell még maradni 6 órát megfigyelésen. Du. 4-kor mehet haza. Ennyi. Ja, meg a műtét elött az anesztes csinál egy vizsgálatot, hogy altatható e. Ezt akkor kell, mikor az műtétre kiírják, nehogy a helyszínen derüljön ki hogy valamiért nem altatható. Maga a műtét kb. fél óra altatással, ébresztéssel együtt.
2018. jún. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom a beavatkozás.nevét. de mi 2 kúra kenöcsös kezelésen vahyunk túl. Nem használt. Mi a sebészetre jártunk. A doktor úr monda hogy választhatunk a körülmetélés és a cikcakkos bemetszés között. Egyik.nap kivizsgálják másnap kell menni megint akkor lesz a műtét és másnap jöhetünk haza
2018. jún. 1. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves #7-es kommentelő, elég hiányos infókat adsz meg! A történetedhez fontos lenne hozzácsatolni azokat is, hogy mi volt az alapprobléma, amivel megkerestétek az orvost, és hány évesen volt ez az egész, ami történt a fiaddal? Volt e bármi előzménye (pl. erőszakos fitymafeltépés, ami a házi gyermekorvosoknál sajnos még mindig elég nagy divat - súlyos hiba - főleg az "őskövületeknél"...) és tényleg a fitymaféket metszették be, vagy a fitymát?!


Az már csak hasznos csemege, hogy hová vittétek, és ki műtötte milyen módon, de ha hozzáteszed, szerintem sokaknak segíthetsz vele! :)

2018. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!