Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korában volt tvje a...

Hány éves korában volt tvje a gyerekednek? Milyen tv volt? Úgy gondoltuk akkor lesz tv amikor már tud olvasni de a kedves nagymama vett neki egy nagy lcd 3d tvt.

Figyelt kérdés
Fiam 6 éves ovis ballagásra kapta amin mi kiakadtunk. Fiam meg minket mond rossz és utál minket mert nem akarjuk a szobájába tenni. Nem beszélve arról, hogy így kellene hívni upc szerelőt aki beköti a tvt is.
2018. jún. 2. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Majd ti meghatározzátok, hogy mikor nézheti, gondolom a közös tv-n is szokott mesét nézni. A szerelőhöz pedig nem szólok hozzá, mert elég vicces vagy.
2018. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Ne akard már teljesen elzárni a technikától. Attól, hogy sokakat butít, attól még van, és lehet jó dolgokra használni.

Tegyétek be a szobájába, és fektessétek le a szabályokat.Mikor lehet nézni, meddig, ki kapcsolhatja, stb. AZ egyértelmű tiltás nem vezet óra.

2018. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 5 éves a fiam és még pár évig biztos nem lesz saját tv a szobájában.... ovis ballagásra még soha az életben nem hallottam, h valaki ilyen ajándékot adott volna. Jól kitolt veletek. Milyen a viszonyotok? Illett volna először is tőletek megkérdezni... én 15 voltam amikor tv került a szobámba. Ajándék karácsonyra 82 cm LCD. Lehet most már korábban kapnak ekkora ajándékot, de nagyon nagy túlzásnak tartom...nagymamával beszéltetek róla, h miért nem neki valo ajándékot kapott tőle a gyerek?
2018. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Metionin ***** válasza:
83%
Szerintem hülyeség a gyereknek a saját tv ilyen kis korban. Majd hisztizni fog, hogy de az az övé, hadd nézze akkor és annyit amennyit akarja. Nagymamának is sok esze van, ráért volna a 12. születésnapjára vagy később...
2018. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Én általános felsős voltam amikor lett tv-m, de az még ilyen vacak kistv volt, a 90-es években, szóval nem ez a hiperszuper. Néztem de nem hülyültem el tőle és a tanulás rovására sem ment, mert mindig ellenőrizték a jegyeimet és nem lehetett lazsálni, így neveltek.

Nagyanyó kicsit túltolta nálatok, próbált nagyot kanyarítani egy tv-vel de illett volna megbeszélni. Meg hát ebben a korban kicsit sok.

Nemsokára már 3 évesen kapnak iphone-t a gyerekek, és majd letöltenek róla egy cipőfűzés alkalmazást mert már azzal sem boldogulnak majd.

A nevüket és címüket sem fogják tudni elmondani, majd beírják a note-ba és becsillagozzák, hogy az fontos...

2018. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Tudom, sokak számára szörnyen hangzik, de nekünk egyáltalán nincs tv-nk, és nem is lesz. Ettől függetlenül nem baj, ha egy gyerek néz tv-t, de szerintem hálószobába nem való. Elszeparálja a gyereket a családtól. Ha mértékkel nézi, és betartja a szabályokat, akkor esetleg. De sok családnál hazaérnek, és nyomják be a tv-t, és szól, ha kell, ha nem.
2018. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

1.vagyok

Ja, mellesleg a nagyival tényleg elbeszélgetnék az ajándékozásról.

Csak egy példa: az én anyukám már vagy 2-3 éve tabletet szeretett volna venni a fiamnak. Akkor én is tiltottam, h nem lehet, mert még kicsi. Na, a most karácsonyra engedélyeztem a dolgot.Pár napig korlátlanul használhatta, majd lefektettük a szabályokat.Mikor-meddig.

Most ott tartunk, h olvasgat, töltöget le meséket. És nem utolsó sorban jó kis fegyelmezési eszköz. Egyéb gondok miatt már két hete büntiből el van véve.

Tudja miért, egyet is ért.

Most 6 éves.

2018. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Jaj, rosszul írtam.2-es, és 7-es vagyok,
2018. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

6 évesen kapott, de megbeszéltük a szabályokat.

De mi sátánok vagyunk a mai "fújúristentévé" típusú trendi szülők szemében. Én nem az elvakult tiltás, hanem az okos használatra tanítás mellett vagyok. De manapság az a divat hogy a tv az ördög műve és a hiperintelligensek megvetik.

Na a hiperintelligens tv gyűlölők gyerekei amikor tv közelbe jutnak vendégsegben, olyan csodálattal telt kábulatban bambulják, mint etióp gyerek a csokoládét.

2018. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Sosem volt sajat tvm.
2018. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!